Yeni dizi Klavye Delikanlıları ne zaman hangi kanalda oynuyor?

Show TV'den yepyeni bir dizi geliyor! Klavye Delikanlıları dizisinin oyuncuları kimler? Klavye Delikanlıları saat kaçta hangi kanalda ve konusu nedir?

Show TV'den yepyeni bir dizi geliyor! Klavye Delikanlıları dizisinin oyuncuları kimler? Klavye Delikanlıları saat kaçta hangi kanalda ve konusu nedir? İşte yanıtı...

Süreç Film // Ali Gündoğdu'nun yapımcılığını üstlendiği, genel yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı Klavye Delikanlıları’nın ilk tanıtımı yayınlandı. İddialı yapımlarla öne çıkan Show TV'nin yeni dizisi Klavye Delikanlıları yeni nesil gençliği ve onların aileleriyle olan hikayesini eğlenceli bir dille ekrana getirmeye hazırlanıyor.

Klavye Delikanlıları dizisinde yeni gelişme

Fenomen komedi film serisi Çakallarla Dans’a imza atan yönetmen Murat Şeker’in yeni dizisi Klavye Delikanlıları’nın yayın tarihi belli oldu.

Klavye Delikanlıları 3 Ekim Salı günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

KONUSU

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

OYUNCULARI

Klavye Delikanlıları'nın senaryosunu Çakallarla Dans’ın yaratcılarından Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Yahya Samancı oturuyor. Merakla beklenen dizide Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tanrıyar ve  Mert Asker rol alıyor.

İşte “Klavye Delikanlıları”nın ilk tanıtımı!


 

Dizinin henüz günü ve saati açıklanmadı. Açıklanır açıklanmaz haberimizde bulabileceksiniz. 
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 01:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
umut
umut - 8 ay Önce

Çok güzel dizi salıyı bekliyorum

doğan
doğan @umut - 8 ay Önce

çok güzel salıyı bekliyom

Duru
Duru - 3 ay Önce

Çok yapmış

Duru
Duru - 3 ay Önce

Çok güzel dizi salıyı bekliyorum.

SIRADAKİ HABER