Böbrek taşlarını yok eden karışım

Böbrek taşları bu hastalığı çeken yetişkinleri ve çocukları oldukça rahatsız etmekte ve sancı yapmaktadır. Böbrek ağrısı çekenler bilirler ne kadar zor dayanılmaz bir durumdur. Hayat kalitemizi sıfıra düşüren böbrek taşı ağrıları çok ciddi derecede sağlımızı tehdit etmektedir.

Böbrek taşlarını yok eden karışım

Böbrek taşları bu hastalığı çeken yetişkinleri ve çocukları oldukça rahatsız etmekte ve sancı yapmaktadır. Böbrek ağrısı çekenler bilirler ne kadar zor dayanılmaz bir durumdur. Hayat kalitemizi sıfıra düşüren böbrek taşı ağrıları çok ciddi derecede sağlımızı tehdit etmektedir. Sizler için birazdan açıklayacağımız tarifi harfiyen uygularsanız böbrek taşından ve böbrek taşının size bıraktığı sancılardan sonsuza dek kurtulmuş olabilirsiniz. Böbrek taşlarını yok etmeye yarayan bu karışım uygulandıktan tam bir gün yani 24 saat sonra böbrek taşlarınızı eriterek yok edecektir. İşte böbrek taşlarını eriten o karışımın tarifi;
Malzemeler;
Yarım fincan zeytinyağı 
4 yemek kaşığı epsom tuzu
Ve son olarak taze sıkılış greyfurt suyu
Karışımın hazırlanışı;
Öğlen ikiden sonra bir şeyler yiyip içmeyi bırakın ve karışımı hazırlamaya başlayın. Üç bardak su ile epsom tuzunu karıştırın. Gün içerisinde 4 kez bu hazırladığınız karışımı için. İlk karışımı sabah saat altıda için. Saat sekiz olduğunda ikinci dozu için. Merak etmeyin kendinizi aç hissetmeyeceksiniz. Saat akşam dokuzu çeyrek geçe karışımın içerisine greyfurt sıkarak zeytinyağı ile karıştırın. Bu karışımı da içtikten sonra sık sık tuvalete gitme ihtiyacı hissedeceksiniz. Karışım tamamen bitinceye kadar içmeye devam edin. Bu yöntemi mutlaka doktorunuza danışarak uygulayın. 
Böbrek taşlarını yok eden bir diğer yöntem ise;
Levrek ve eşkina balık türlerinin beyinlerinde ki incecik taş ayıklanıp havanda ezilir ve toz haline gelen karışımın limonla birlikte karıştırılarak buzdolabında bir gün bekledikten sonra içildiği takdirde böbrek taşlarını yok ettiği görülmüştür. Böbrek taşlarını yok etmeye yarayan bu iki alternatif yöntemler birçok hastada uygulandığında işe yaramış ve böbrek taşlarını ortadan kaldırmıştır. Ancak belirtmekte fayda var ki doktorunuza danışmadan uygulamamanız önerilmekle birlikte her türlü olumsuz durumla karşı karşıya kaldığınız durumlarda doktora gitmeniz önerilmektedir.
Böbrek taşını yok eden bitkiler;
Maydanoz; böbrek taşı oluşumunu önlemeye yardımcıdır ve böbreklerin düzenli çalışmasını sağlar.
Isırgan otu; böbrekler için çok şifalı bir bitkidir. İçinde A, B2, C, E vitaminleri bulunur ve toksin maddelerin atılmasında çok faydalıdır.
Sürünen ayrık otu; idrar söktürücü özelliği vardır.
Yaban mersini; idrar yolu enfeksiyonlarını ortadan kaldırır.
Kırk açar otu; böbreklerde toplanan toksin maddelerinin atılmasını sağlayan bir diğer adıyla kırk anahtar otu da denilen kırk açar otu böbreklerde ortaya çıkmış olan hasarlı bölgeleri de onarır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER