banner480

Wolkswagen Caravelle Highline'yi tanıyalım

Wolkswagen Carevelle, ailesini yeni Highline donanımıyla genişletti. Söz konusu yeni model, kullanıcılara neler sunacağı ise oldukça merak konusu. Gelin bu modeli yakından keşfetmeye çalışalım....

Wolkswagen Carevelle, yeni yüzüyle kullanıcıların karşısına çıkmış durumda. Wolkswagen Ticari Araç'ın Carevelle model ailesi, Higline donanımının gelmesiyle beraber oldukça genişledi. 

Daha önceki modellerini yakından tanıdığımız Carevelle, Highline modeliyle bizleri büyüleyecek gibi.

Trendline ve Comfortline donanımlarıyla pazara sunulan Caravelle, Higline modeline eklenen ekipmanlarıyla sınıfında büyüleyici bir konfor vaad ediyor. Dikkat çeken yeni Caravelle, önceki modellere göre, sürücüye iç dizayn olarak yüksek bir gösteriş sunuyor. 

Kalabalık ailelere premium hizmet sunan yeni modelin dünyasını yakından keşfetmek gerek.

İÇ DİZAYN VE GÖVDE TASARIMI BÜYÜLEYECEK

Ticari bir araca göre yüksek iç dizayn konforuyla kullanıcıları eşsiz bir sürüş deneyemi sağlayacak olan yeni Highline, gövde tasarımıylada akılları alacak gibi.

Bu konuda öne çıkan bir diğer hususlara bakacak olursak, yeni Caravelle Highline'da gövde rengi ön ve arka tamponlar ile yan aynakar ve kapı kolları, köşe aydınlatmalı ön sis farları, elektrik kumandalı, katlanabilir, ısıtmalı yan aynalar ve karartılmış arka camlara ek olaran sunulan LED ön farlar ve arka stop lambalarıyla gözlere hitap ediyor.JANT DETAYINI SEVENLER DİKKAT


Önceki modellere göre daha tasarımcı bir jant seçimine gidildiği göze çarpılan Highline'da, 17 inç Timaru alüminyum alaşımlı jantlar gibi detaylar kullanılarak ısırtıcı hale getirilmiş. Jantlardaki öne çıkan bu detaylarla Highline, janta önem veren düşkünleri kalbinden vuracak gibi.

Ticari Araç'ta aile konforuna önem veren ve efsanaleşmiş olan Carevelle, Highline modeliyle sınırları oldukça zorladığı görülüyor. Araçta konfora ve genişliğe önem veririm ve bir de yol tutsun basınca da gitsin diyenler için olmazsa olmaz olan Carevelle, yeni modeliyle bu durumun üstüne koymuş durumda.
Dev otomobil firmalarının arasında büyük bir rekabet söz konu, ticari boyutta zirveyi daima zorlayan Wolkswagen, yeni modeliyle adından sıklıkla bahsettirecek. 

SÜRÜCÜYE VERİLEN DESTEKLER NELER?

Önceki modellerden bildiğimiz gibi standart donanımların çizgisinden yürüyerek Highline'da, ön ve arka park mesafe sensörü, hız sabitleyici, otomatik yanan farlar, yapmuru algılayıcı sensör, otomatik kararan iç diki aynası, eve geliş-evden çıkış aydınlatma sistemi gibi yenikler insanı cezbetmeye yetecek türde. Sürücüyü desteleyen ve rahatlatan bu ayrıntılara ek olarak çok önemli olan yokuş kalkış desteği ve lastik basınç göstergesi kullanıcaya güven verecek.

Standart olarak sunulan bu donanımlar yeni Higline'da sürücüye eşsiz bir lezzet vereceği kuşkusuz.

Rahatlığına önem verenlerin aracı olan Carevelle, güvenlik konusuna çok önem vermesi dikkat çeken bir nokta. Güvenlik konusunda temel olarak anlatılabilecek olan, 'İkincil çarpışma önleme asistanı' ile olası ikinci çarpışmanın önüne geçerek aracı frenletecek olması aracı 'A' sınıfı ilan ediyor.

MOTOR SEÇENEKLERİ YİNE EFSANE

Ticari Araç'ta olmazsa olmaz husus motorun verdiği güçtür. Gaza basınca o kuvveti hissetmeliyim diyenler için yıllardır aynı iddiada giden Wolkswagen, sürücüleri yine büyülemenin peşinde.

Söz konusu durumu Wolkswagen Carevelle'da masaya yatıracak olursak, açıkçası şüphelere yer kalmıyor. 

Dizelden vazgeçemeyenlere sunulan 2.0 lt TDI motora sahip olacak.

Yeni Carevelle Highline, 204 PS güç seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu motor 450 Nm tork sağlayacak. Standart oalrak 7 ileri DSG şansımıza sahip olacak bu güçlü aracın, ortalama yakıt tüketimi 6,2 olacağı ön görüldü.
YENİ HİGLİNE'NİN FİYATI NE KADAR OLACAK?


Gel gelelim en can alıcı noktaya. Özelliklerini saydığımız ve uzun bir keşfe girdiğimiz Yen, Caravelle Highline modeli, 162 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla taliplilerini bekleyecek olacak.

Bol sürüşler....

ÖZEL İÇERİK - ERDİNÇ ARI


 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482