banner480

Fiat 124 efsanesi geri dönüyor!

Bir dönemin en değerli otomobili olan Fiat 124 efsanesi küçük bir değişiklikle yollara tekrar dönüyor. otomobil meraklılarının akın ettiği Autoshow İstanbul'da görücüye çıkan modelin satışına fuarla birlikte başlandı.

Fiat 124 efsanesi geri dönüyor!

Türkiye’de bulunan TOFAŞ tesislerinde üretilerek tüm dünyaya Bursa’dan gönderilen, üretim, ihracat ve satış şampiyonu olma özelliğini yakalayan Fiat Egea ve marka ailesine bulunan diğer otomobillerin de yer aldığı Autoshow İstanbul, otomobil meraklılarını bir araya getiriyor. Otomobilseverleri bir araya getiren fuarın en önemli parçalarından biri 124 Spider.  
 
Bir dönemin efsane otomobillerinden olan Fiat 124 fuara çıkmasıyla birlikte satışına başlanacak. Fiat 124 modelinin Spider uyarlaması olarak satışa çıkacak olan model fuarın en gözde parçalarından biri. Hem manuel hem de otomatik şanzıman seçeneği bulunan 1,4 litre TURBO-MULTIAIR  benzinli motorla 140 HP ve 240 Nm tork sunan model, arkadan itiş sistemiyle oldukça iddialı bir sürüş keyfi sunuyor. Yeni Fiat 124 Spider, gerek göz alıcı “roadster” tasarımı gerekse güçlü teknik altyapısıyla geçmiş yıllarda elde ettiği başarıyı yeni modelle daha ileriye taşımayı planlıyor. 
 
TASARIM VE KARAKTERİNDEKİ GÜÇ

Fiat 124 Spider,  petek tasarımlı altıgen üst ızgarası, motor kaputu üzerindeki güçlü çizgileri ve yatay şekilde tasarlanan arka farları gibi özellikleriyle ilk nesil Spider modelinin güncel bir uyarlaması olduğunu ilk bakışta belli ediyor. LED teknolojili ön ve arka aydınlatma gruplarının tasarımları ise aracın güçlü profiline ve dinamik görünümüne katkıda bulunuyor. Yeni Fiat 124 Spider, çift çıkışlı egzoz sistemi, aluminyum gri rengindeki takla barları ve ön cam çerçevesi, marşpiyelleri ve kapı kollarıyla da dikkatleri üzerine çeken bir tasarım olarak ön plana çıkıyor.
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482