Volkan Çetinkaya Survivor'dan elendi hayatın değerini anladı

Survivor 2017'de geçtiğimiz haftalarda elenerek yarışmaya veda eden gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan Çetinkaya, TV8'de yayınlanan 'Survivor Panaroma' programı öncesinde özel açıklamalarda bulundu. Başarılı yarışmacı Survivor'dan sonra hayatın değerini anladığını belirtti.

Volkan Çetinkaya Survivor'dan elendi hayatın değerini anladı

Survivor 2017'de gönüllüler takımı adına yarışan ve başarılı bir performansın ardından yarışmaya veda eden Volkan Çetinkaya, özel açıklamalarda bulundu.

TV8 ekrana gelen ve Survivor'da yaşanan gelişmelerin tüm detaylarınca ele alındığı Survivor Panoroma prorgamı öncesinde Çetinkaya video eşliğinde samimi açıklamalarda bulundu.

ADA YAŞANTISINDA 'ÖZLEM' EN ÖNEMLİSİ

Volkan Çetinkaya, Survivor'un hayatına çok önemli katkıları olduğunu belirtti. Başarılı yarışmacı Survivor hayatında en çok özlemin öne çıktığını ailesi olan eşi ve çocuklarını çok özlediğini ifade ederek, arkadaşlık ve dostluğun da ada hayatında çok önemli olduğunu söyledi.AÇLIĞIN ÖNEMİNE DEĞİNDİ

Ayrıca başarılı yarışmacı açlık konusuna değinerek, Survivor öncesi tabakya yemek bıraktığını ama elendikten sonra tabakta yemek bırakmadığını bunun ne kadar önemli olduğun da sözlerini ekledi.

Survivor'un maddesel olarak ona kattıklarına değinen Volkan, manevi olarak Erdi ve Anıl'ı kazandığını söyledi. Volkan Çetinkaya, Survivor'a bir daha katılma şansı olursa seve seve katılabileceğini belirtti.

İşte Volkan Çetinkaya'nın o açıklaması; 

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER