banner480

Vitaliy Sedyuk: Jamala'nın iyiliği için yaptım

Eurovizyon Şarkı Yarışması'nın finalinde iç çamaşarını indirerek büyük bir skandala imza atan Ukraynalı Vitaliy Sedyuk kendini savundu: Jamala'nın tanınırlığını artırmak ve şarkı yarışmasındaki güvenlik açığına dikkat çekmek için yaptım.

Vitaliy Sedyuk: Jamala'nın iyiliği için yaptım

Eurovizyon Şarkı Yarışması'nın finalinde, sahnede iç çamaşırını indiren UkraynaVitaliy Sedyuk, bu hareketini Jamala'nın tanınırlığını arttırmak be şarkı yarışmasındaki güvenlik açığına dikkat çekmek adına yaptığını söyledi.

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de önceki gece düzenlenen Eurovizyon Şarkı Yarışması'nın finalinde, geçen yılın Eurovision şampiyonu olan Kırım Tatarı kökenli Ukraynalı şarkıcı Jamala'nın şarkı söylemesi sırasında karşısına geçerek külotunu çıkartan Ukraynalı Vitaliy Sedyuk bu hareketini Jamala'nın iyiliği için yaptığını söyledi.

Skandal anlar;"JAMALA DAHA FAZLA KİŞİNİN AKLINDA KALACAK"

Gözaltına alınmasının ertesi günü şartlı olarak tahlye edilen Sedyuk, Ukrayna'nın Vesti isimli gazetesine yaptığı açıklamada, kendisinin bu eylemiyle Jamala'nın şarkılarının reytingini ve satış oranını arttırmayı amaçkadığını vurguladı. Jamala'yı ve onun şarkılarını sevdiğini söyleyen Serdyuk, bu olay sayesinde Jamala'nın daha fazla kişinin aklında kalacağını söyledi."GÜVENLİK ZAAFINI GÖSTERMEK İSTEDİM"


Büyük bir skandala imza atan Sedyuk, sahende bötle bir eylemin gerçekleştirmesinin bir diğer nedeni olarakta, güvvenlik zaafını ortaya koymak olduğunu iddia etti. Fanatik Ukraynalı, "Elinde sahneye bıçakla çıkan biri olsaydı ne olurdu? Ben, bu zaafı göstermiş oldum" dedi. 


 
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 01:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482