banner480

Ümmiye anne yönetmen koltuğunda

Ekranların Ümmiye annesi bir reklam filmi için kameralar karşısına geçti. Ümmiye annenin rol arkadaşı ise Real Madridli dünya yıldızı futbolcu Cristiano Ronaldo oldu.

Kendi çabaları ile Mersin’in Arslanköy köyünde tiyatro kurarak bütün dünyaya sesini duyuran ve yönetmenliğini yaptığı ‘Yün Bebek’ filmiyle New York Avrasya Film Festivali’nde büyük ödülü almaya hak kazanan Ümmiye Koçak, şimdi de Real Madridli ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun oynadığı reklam filmine yönetmenlik yaptı.   
 
İletişim devleri arasında yer alan Türk Telekom’un yeni “Sen Yeter ki Hayal Et” sloganıyla hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini yapan ve rol alan Ümmiye Koçak, reklam çekimlerini Cristiano Ronaldo’nun evinde gerçekleştirdi. Reklam filminde anlatılan hikayeye göre ünlü futbolcu Ronaldo da yaşadığı zorluklara rağmen kendi hayallerinin peşinden koşmaktan asla vazgeçmediğini izleyenlere aktarıyor.

YIL BOYUNCA DEVAM EDECEK

Yenilenen iletişim stratejisi ile yola çıkan firma, teknolojinin insan hayatına faydasını göstermeye çalışıyor. Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, gerçek kahramanların başarı hikayelerinin anlatıldığı reklam filmlerine yıl boyunca devam edeceklerini belirtti. Dursun, “Türk toprağından çıkmış bir marka olarak insanımızın azmine inanıyoruz. Her insanın teknolojimiz sayesinde hayallerini gerçekleştirebileceğine, imkansızı başarabileceğine inanıyoruz. İnsanların, duydukları başarı hikayelerinden ilham alması en büyük temennimiz. Buna aracı olmak amacıyla Türkiye’nin 81 ilinden gerçek başarı hikayelerine ışık tutmayı sürdüreceğiz. Türkiye azimle çalışarak hayaline ulaşma söz konusu olduğunda çok büyük bir potansiyele sahip. Bu nedenle başarı hikâyesi bulmakta zorlanacağımızı düşünmüyoruz” dedi.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE

Yeni strateji ile yola çıktıklarını söyleyen Dursun, yeni reklam filmlerinin çekimleri için Denizli, Rize, Antalya, Gaziantep, İstanbul ve Çanakkale olmak üzere 6 şehirde gerçekleştirildiğini söyledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482