banner480

Ufak Tefek Cinayetler'de geceye damga vuran sahne! Son bölümde neler oldu?

Star TV'nin iddialı yapımlarından olan Ufak Tefek Cinayetler dün akşam son bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Ufak Tefek Cinayetler'de geceye damga vuran sahne! Son bölümde neler oldu?
Yeni sezona hızlı bir griş yapan Star TV'nin iddialı yapımlarından olan Ufak Tefek Cinayetler'de dün akşam son bölümüyle geceye damga vuran bir sahne yayınlandı. Dizi severlern beğenisini kazanan dizide dün neler oldu? Dizinin yei bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm biter bitmez izleyici yeni bölüm fragmanını izlemek için google da arama yapmaya başladı, ancak dizinin yeni bölüüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıllardır aralarından su sızmayan kadın grubu dağılacak mı? Oya geri döndü. Şimdi Sarmaşık'ın kızlar grubuna bombayı atıyor ve bir gecede grubu bozmayı başarıyor Oya.  Arzu, Merve ve Pelin ayrı taraflara savrulup, düşman oluyorlar birbirlerine. İkisi de birbirini Sarmaşık'tan dışlatma peşinde. Bir de işin içine Burcu girince, hepten karışıyor ortalık. Arzu'yu aptal sananlar ise büyük bir şok yaşayacaklar. 

Serhan, Taylan'ın söylediği 'Oya'nın kendisine ilgisi olduğu' yalanına inanınca Serhan Oya'yı her gördüğü yerden ayrılıp uzaklaşıyor. Son bölümde ise ikili yine havuzda karşılaşır ve Serhan nihayet Oya'dan neden uzaklaştığını anlatır. Oya'nın bu sözlerine ise "Ben asla evli biriyle beraber olmam" diyerek konuşmayı sonlandırır.

İşte o sahne; 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482