Tutsak dizisi 9. bölüm finalinde neler yaşanacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve aldığı sürpriz karar ile birlikte final yapacak olan yapım Tutsak'ın son bölümünde neler yaşanacak? Tutsak'ın 9. son bölümünde neler yaşanacak?

Tutsak dizisi 9. bölüm finalinde neler yaşanacak?
Sezona iddialı başlayan yapımlardan biri olarak dikkat çeken ancak daha sonra reyting listelerinden istediği ve beklediği sonuçlara ulaşamayn Kanal D yapımı Tutsak aldığı kararla diziyi sonlandıracağını duyurdu.

Başrollerinde Pamir Pekin, Gülper Özdemir ve Caner Şahin'in oynadığı Tutsak 9. bölümü ile final yapacak ve ekranlara veda edecek.TUTSAK'IN FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Tutsak'ın son bölümü 14 Kasım Salı akşamı oynayacak.SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tutsak'ın son bölümünde heyecan doruktaydı. Bahadır ile evlilik hayalleri kuran Elif'in hayalleri suya düşer. Sadullah'ın katilinin kim olduğu ortaya çıkar! Bu isim Okan'dan başkası değildir. Bahadır ile evlilik için adımlar atmaya başlayan Elif ise Kenan'dan sürpriz bir evlenme teklifi alır ancak kendisi Bahadır'a aşıktır v Kenan'ı kibarca reddeder. Ancak işler Elif'in istediği şekilde gitmez. Kenan'ın Elif'e evlenme teklifi ettiğini Bahadır'a söyleyerek büyük bir hata yapan Nazlı işleri arapsaçına çevirmiştir. Tüm bunları öğrenen Bahadır ise çıldırmışçasına Kenan'ın yanına gider. Kenan'a evleneceği kadına böyle bir teklifte bulunmasının hesabını sormak isteyen Bahadır, Kenan ile kavga eder. Yumruklaşmadan sonra öfke kontrolünü yitiren Bahadır vurduğu son yumrukla Kenan'ı balkon katından aşağı düşürür. Kenan başından ağır yaralanır. Bahadır'ı olay yerinden kaçıran Nazlı, içten içe ona aşıktır. Kenan kaldırıldığı hastanede şans eseri yaşama tutunur ancak olayların açığa çıkmasının ardından Elif Bahadır'ın hapse yeniden girmesini önlemek için hayatını etkileyecek bir karara imza atmak üzeredir. Bahadır'dan şikayetçi olmamasını kendisiyle evlenme şartına bağlayan Kenan Elif'i kendine tutsak eder.TUTSAK'IN FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Kenan ile evlenme teklifini mecburen kabul etmek zorunda kalan Elif gözyaşları içinde yepyeni bir sayfa açmaya hazırlanır. Kenan Elif'i elde etmenin mutluluğu içindedir fakat Bahadır'ın aşkı bu evliliğe izin verecek midir? Öte yandan Şeref'i konuşturan Nazlı ise katili konuşturmak  için elinden geleni yapar! Bennu ise son yaptığı planla başarılı olabilecek mi? Parmaklıklar ardındaki Bahadır Kenan ve Elif'in evliliğine mani olabilecek midir? Bu soruların hepsini 14 Kasım Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de bulabileceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER