Türk Hava Yolları'ndan dikkat çeken reklam filmi

Türk Hava Yolları'nın yeni reklam filmi 'Bu Yolculukta Beraberiz' sosyal medya üzerinde büyük ilgi gördü.

Türk Hava Yolları'ndan dikkat çeken reklam filmi

Televizyonlarda da yayınlanmaya başlayacak olan reklam fimi önce sosyal medyada yayınlandı. Toplam 1 dakika 8 saniyelik reklamda Türkiye'nin milli dayanışma gücüne vurgu yapılıyor. 

THY uçaklarının taşadığı Türk bayrağının en değerli hazine olduğunun altı çiziliyor.

"BİZ GÜÇLENDİKÇE TÜM GÜZELLİKLER ZAYIFLIYOR"

Reklam filmiyle ilgili yorumlarını belirten Türk Hava Yıolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı,  “Bugün dünyanın 120 ülkesindeki 296 destinasyonda bayrağımızı büyük bir gururla taşıyor olmak, bizim için tarifi mümkün olmayan bir onur.

Bu büyük motivasyonla giderek daha da güçleniyor, dünya üzerinde şanlı Türk bayrağını uçurmadığımız hiçbir nokta kalmasın istiyoruz. Değerlerimize olan bağlılığımızla daha da büyüdüğümüz, milletçe bütün olduğumuz takdirde, bizler için hiçbir şeyin zor olmayacağı bilincinden hareketle; Türkiye olarak biz güçlendikçe, tüm güçlüklerin zayıflayacağına inanıyoruz”
 
ATATÜRK HAVALİMANI'NDA ÇEKİLDİ

'Bu Yolculukta Beraberiz' reklamı Atatürk Havalimanı yeni hangardaki Airbus A321 tipi uçakta gerçekleştirildi. Filmin çekim etabında, 80 kişilik kayıt ekibi ve 75 kişilik oyuncu ekibi görev aldı. Çekimlerin devamında yapım aşaması ise iki hafta sürdü. Airbus A321 tipi uçağın modellemesi üzerinde özel alarak çalışıldı. 68 saniye ile yayınlanacak filmin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Kurtuluş oturdu.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER