banner480

TRT 1’den ödüllü müzik yarışması programı

TRT 1’in kaliteli yapımları arasına girmeye hazırlanan yarışma programı Sıra Sende Türkiye isimli müzik yarışması ile izleyenlerin karşısında olacak. Yaz sezonu için hazırlanan müzik programı jüri üyeleri ile dikkat çekiyor.

TRT 1’den ödüllü müzik yarışması programı

Sıra Sende Türkiye isimli müzik yarışması, jüri üyeleri ve özgün formatıyla hazırlanarak ekranlarda olacak. Programın sunuculuğunu TRT1’in sevilen dizisi Baba Candır’da Haluk karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu’nun yapacağı yarışmanın jüri koltuğunda ise Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk yer alıyor.

Her hafta yeni 16 yarışmacının olacağı Sıra Sende Türkiye’de her hafta bir kişi haftanın birincisi seçilecek. Programın son haftasında ise 10 hafta boyunca birinci olan kişi yarışacak ve yarışmanın birincisi belirlenecek. Yarışmanın birincisine ise büyük ödül olarak ise 200.000 lira verilecek.

Yarışmanın oylama sırasında ana jürinin yanı sıra 20 kişilik orkestra ekibinin ve 5 kişiden oluşan halk jürisinin de oylamada katkı sağlayacağı yarışmada yarışmacılar seçtikleri müzik türünde şarkılarını beğeniye sunacaklar.

8 Temmuz tarihinde TRT1 de ekranlara gelecek olan “Sıra Sende Türkiye” yaz boyunca her cumartesi Pazar saat 20:00 -23:30 saatleri arasında yayınlanacak.

Yarışmaya katılmak isteyen izleyicilerin www.sirasende.net adresinden ve 0532 274 78 59 WhatsApp numarasından başvuru yapılabilecek.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482