banner480

Survivor'ın yıldızları FOX TV'de!

TV8 ekranlarından yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığında gerçekleşen Survivor'da daha önceden yarışan Asena ve Nagihan Karadere FOX TV'nin Gardırop Savaşları adlı programında bir araya geldi.

Survivor'ın yıldızları FOX TV'de!

TV8 ekranlarından yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığında gerçekleşen Survivor'da daha önceden yarışan Asena ve Nagihan Karadere FOX TV'nin Gardırop Savaşları adlı programında bir araya geliyor.

BİRBİRLERİNE RAKİP OLACAKLAR

Fox TV ekranlarından hafta içi yayınlanan Gardırop Savaşları adlı programda birbirlerine rakip olacak Asena ve Nagihan Karadere, büyük bir sürprize de imza atmış olacak.

Survivor 2016'nın hırsıyla Kıbrıs finaline kalmayı başaran ve daha sonra elenen Nagihan Karadere FOX TV'de yer alan programa dahil edilmişti. Nagihan Karadere'nin ardından da yine Survivor'da yarışmacı olarak bulunmuş olan dansçı Asena da akdroya eklendi.

Asena, artık tarzıyla kıskanılan bir kadın olduğunu kanıtlayacağını ifade ederek, ''Dansımla hep örnek alındım. Şimdi de tarzımla kıskanılan ve örnek alınan bir kadın olduğumu göstereceğim. Yarışmadaki en büyük rakibim ise Nagihan Karadere olacak'' şeklinde konuştu.

Yapımcılığını Karga Film'in üstlenmiş olduğu Gardırop Savaşları hafta içi her gün 12.45'te FOX TV'de...SURVIVOR'UN YILDIZI GARDIROP SAVAŞLARI'NDA


 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482