Survivor'dan elenen Bulut'un son sözleri duygulandırdı

Survivor 2017'de dün akşam gerçekleştrilen eleme konseyinde adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Gönüllüler takımına sonradan katılan Bulut'un adaya veda konuşması duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Survivor 2017 geçen haftalarla beraber oyun ve adadaki zorluk derecesi de bir okadar artıyor. Büyük bir çekişmeye ve heyecana sahne olan yarışmada bu hafta yarışmaya veda eden isim belirlendi.

Gönüllüler takımına sonrada katılan Bulut, Survivor'a veda eden son isim oldu.

Takım arkadaşlarından Erdi, Berna ve Gökhan'ın eleme potasında olduğu gecede SMS oylamasına göre Bulut yarışma veda ederek hayallerini noktalamış oldu.

Adaya veda eden İsim olan Bulut Özdemiroğlu'nun veda konuşması oldukça duygusal oldu.

"SURVİVOR HİÇ KOLAY DEĞİL..."

"Çok uzun bir süreçten sonra ben buraya geldim. Gerçekten şunu söylemem gerekiyor. Burası çok zor ama bir o kadar da  keyifli. Gökhan'ın dediği gibi insanın kendisini tanımaya fırsat veren bir yer. Knedini dinleyecek o kadar vaktin oluyor ki. Elini kolunu burada farklı kullanabildiğini öğreniyorsun. Ben Survivor olmak istedim. Bunu bir şekilde başardım. Burayı yaşadım. Elimden gelen her şeyi yaptım. Zamanım buraya kadarmış. En azından hedefim gerçekleştirdim. Ama Survivor zor. Göründüğü kadar kolay değil. Ama herkes burayı yaşamalı. 
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER