banner480

Survivor'da olay anlar! Ünlü yarışmacı sinir krizi geçirdi

Survivor 2017'nin yayınlanan son bölümü gergin anlara sahne oldu. Oyun parkurunda büyük bir mücadele ortaya koyan yarışmacılar sinirlerine hakim olamıyor.

Survivor'da olay anlar! Ünlü yarışmacı sinir krizi geçirdi

Acun Ilıcalı'nın yapımını üstlendiği Survivor 2017'de yayınlanan ilk bölümünden bu yana nefesleri kesiyor. İzlenme rekorlarını alt üst eden programda, her geçen haftayla beraber heyecan üst seviyeye çıkmış durumda.

Son olarak, hafta sonu 'dokunulmazlık' oyunlarında 2 etabı da kaybederek eleme potasına 4 yarışmacı yazmak zorunda kalan ünlüler takımı, 13 Mart Pazaretesi akşamı ekrana gelen bölümde, gönüllülere karşı ödül oyununu kazanma başarısı gösterdi. 
Halkın belirlediği enfez bir ödüle kazanan ünlüler takımı, karınlarını doyurmasıyla beraber kendi aralarındaki gerginlikleri de bastımış oldu.

BERNA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

TV8 ekranlarında yayınlanan son bölümde, ünlüler takımından Pınar'la karşılaşan Berna, mağlup olmasından dolayı sinir krizi geçirdi. Kendine hakim olamayan yarışmacı göz yaşlarına boğuldu.

Ekranlara yasnıyan sinir anları, izleyiciye heyecan dolu dakikalar yaşattı. 

Ünlülere karşı büyük bir ödülü kayeden gönüllüler takımı uzun zamandır süre gelen açlıklarına bir yenisini daha eklemiş oldu.ÜNLÜLER TAKIMINDAN BİR KİŞİ VEDA EDECEK

Survivor 2017'de 14 Mart Salı akşamı (bu akşam) yayınlanacajk olan bölümde,  ünlüler takımında adaya veda ecek olan isim belirlecek. 

Konseyde adı yazılan, Pınar, Şahika, Adem, Fatih arasından birisi adaya veda etmek zorunda kalacak.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 02:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482