Survivor'da İhan Mansız ve Serhat Akın için olay iddia

'Survivor 2017'de başarılı performansına rağmen ünlüler adasına erken veda eden Çılgın Sedat, İlhan Mansız ve Serhat Akın'a ilişkin dikkat çeken bir iddiada bulundu.

Survivor'da İhan Mansız ve Serhat Akın için olay iddia

Ünlüler takımından adaya veda eden son isim olan Sedat Karputlu, Survivor'da ünlüler adası için ilginç bir iddiayı gündeme getirdi. 

Sedat Karputlu TV8'de ekranlara gelen 'Survivor Panorama'da konuşarak 'Survivor 2017'nin ilk gününden beri iyi anlaşan eski mill futbolcular İlhan Mansız ile Serhat Akın'ın ilerleyen dönemlerde tartışmaya yaşayabileceklerini iddia etti.

Survivor gündeminin nabzını tutan 'Survivor Panoram'da konuşan Sedat, "Orada en büyük tartışma Sema ile Pınar arasında olacaktır. Bak göreceksiniz, İlhan ve Serhat da mutlaka tartışmaya yaşayacaklar" yorumunda bulundu.
"SERHAT KENDİNİ PARKURDA FRENLEYEMEZSE..."


Oprerasyon geçiren Serhat Akın konusunda flaş bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, "Serhat yeni çıktı hastalıktan. İkisi de çok ciddi ameliyatlar geçirmişler. Mesela Serhat'ın karın kasları kopmuş. Allah korusun, Serhat parkurda kendini frenleyemezse tekrar sıkıntı yaşabilir. Çünkü çok hırslı" ifadesinde bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER