banner480

Survivor'da hayallerine kim veda etti? Hangi yarışmacı elendi?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 yarışmasına son haftaya girmenin heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Survivor’ın bitmesine 6 gün kaldı. Adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor'da hayallerine kim veda etti? Hangi yarışmacı elendi?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 yarışmasına son haftaya girmenin heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Survivor’ın bitmesine 6 gün kaldı. Adaya veda eden isim kim oldu? İşte detaylar....

Survivor yarışmasının bitmesine sayılı günler kalması üzerine yarışmacılar bireysel yarışmaya hünerlerini sergilemeye başladı. Hızlı ve konsantresi yüksek olan yarışmacı Kıbrıs'a bir adım daha yaklaşacak. 

ADAYA VEDA EDEN İSİM BELL OLDU

Survivor 2017'de Adem, Sabriye ve Serhat eleme adayı oldu. Yapılan sms oylaması sonucunda adaya veda eden isim  Sabriye Şengül oldu.SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. Türkiye şampiyonlukları, uluslararası boks şampiyonluğu ve K1 Dünya Karması şampiyonluğu bulunuyor. 23 Nisan 2016'da İstanbul'da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçına çıkan Sabriye Şengül, Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek dünya şampiyonu oldu.  Ayrıca TV8 kanalında Survivor 2017 Ünlüler Takımında  yer aldı.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2017, 00:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482