banner480

Survivor'da elemeye kalan isimler şaşırttı

Survivor adasında yaşanan heyecana her gün bir yenisi daha ekleniyor. Dokunulmazlık oyunundan sonra eleme potasına 3 ismin birden kalması izleyenleri şok etti.

Survivor'da elemeye kalan isimler şaşırttı

Survivor'da Anıl ve Berna'nın eleme adayı olduğu akşamda, dokunulmazlık sembolünü almaya hak kazanan Gökhan da Volkan'ın ismini verince 3 isim birden eleme potasına girdi. Survivor 2017'de en son yapılan dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adaylarının belirlenmesi sırasında ilginç anlar yaşandı.  

Ünlüler ve gönüllüler arasında yapılan dokunulmazlık oyununda kıran kırana bir mücadeleden sonra oyunun kazanan tarafı ünlüler oldu. Gönüllüler takımı yarışmacıları tarafından yapılan oylama sonucunda eleme adaylarını belirlendi. Oylama sonrasındaki eşitlik nedeniyle Anıl ve Berna eleme adayı oldular.

Gönüllüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise Gökhan oldu. Gökhan'ın eleme ismini Volkan olarak vermesiyle birlikte 2 kişinin elemeye kalması beklenirken gecede 3 kişi eleme adayı oldu.

ÜNLÜLER TEST SÜRÜŞÜ YAPTI

Ünlüler takımı yarışmacıları kazandıkları büyük ödül sonucunda arabalarına kavuştu. Heyecanlı oldukları her hallerinden belli olan yarışmacılar, arabalarıyla test sürüşü yapmayı da ihmal etmedi. Özellikle Sabriye ve Sema'nın mutluluğu yüzlerine yansıyordu
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482