Survivor 2017'de yemek tartışması gergin anlar yaşattı

Survivor 2017'de ödül oyunu heyecanları devam ediyor. Bu hafta üst üste 4 kez ödül oyununu kazanan ünlüler takımında yemek tartışması yaşandı.

Survivor 2017'de yemek tartışması gergin anlar yaşattı

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2017'de ödül oyunları tüm yarışmacıları hırsa sokuyor. Bu hafta 4 kez üst üste ödüle giden ünlüler takımında ise yemek konusu gerilim yarattı.

Ünlüler adasında Adem Kılıççı ile tartışma yaşayan İlhan Mansız, "Tadımlık bir şeyde 10 kişi alacaksa o tabağı mıncıklamaya gerek yok değil mi? İlk önüne geleni alırsın. Tabağın içinde bütün et parçalarını elleyerek en büyüğünü bulmaya çalışmak. Tamam açsın burada, ama ilk eline geleni alırsın." ifadelerini kullandı.

Takım arkadaşının sert sözlerine yanıt veren Adem, açgözlü olmadığını belirterek, "Doğru, çok açım ama açgözlü bir insan değilim. Sen demek ki bunları içinde tutuyorsun, o zaman ilk anda delikanlı gibi söyleseydin. Niye söylemiyorsun? İlla bir tartışmayı mı bekliyorsun? Biz bazen kendi tabağımızı az görüyoruz. Çünkü çok açız, açlığı dipte yaşıyoruz. Ben fazla aldığım zaman beni de uyarsınlar. Uyarılmaya açık olacaksın, İlhan uyarılmaya açık değil. Kendisinin eleştirilmesine hiçbir şekilde müsaade etmiyor. Hemen pençelerini çıkartıyor. Sen bana pençelerini çıkartırsan, ben de gardımı alırım." dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER