Şener Şen’in yeni filminde Cem Yılmaz olacak mı?

Usta yönetmen Yavuz Turgul'un hazırlığını tamamlamak üzere olduğu yen filminde Şener Şen'in oğlunu Cem Yılmaz’ın mı canlandıracağı merak konusu oldu.

Şener Şen’in yeni filminde Cem Yılmaz olacak mı?

Türk sinemasında önemli bir yere sahip olan usta yönetmen Yavuz Turgul ve oyuncu Şener Şen aynı projede tekrar buluşuyor. Şener Şen’in yeni filminde oğlu olarak Cem Yılmaz’ın rol alacağı haberleri sinemaseverler tekrar heyecanlandırdı.  
 
Haziran ayında çekimlerine başlanması planlanan yeni filmde Şener Şen, yıllar önce rol aldığı "Banker Bilo" filmindeki gibi bir holding patronu karakterini oynayacak. Yeni filmin adı henüz belli olmasa da senaryosunda Yavuz Turgul'un imzası olacak.Şener Şen ve Yavuz Turgul ikilisinin bir araya gelmesi izleyenlerde merak duygusu uyandırdı. Av Mevsimi’nde olduğu gibi bir sürpriz yapılarak Cem Yılmaz’ın filmde yer alacağı haberleri dolaşıyordu. Ancak bu düşünceler şimdilik rafa kalktı gibi görünüyor.ŞENER ŞEN'İN OĞLU KİM OLACAK?

Cem Yılmaz’ın bu yeni projede olması beklenirken, Yılmaz’ın da aynı dönemde uzun süredir üzerinde çalıştığı "Arif V 216"nın çekimlerine başlanacak olması bu hayalleri boşa çıkardı.
Şener Şen’in oğlu rolünde oynaması için anlaşılabilecek en güçlü adayın Mert Fırat olduğu iddiası oraya atıldı. Filmde Şener Şen'in kendine estetiksiz partner aradığı haberlerinin ardından eşi rolü için seçilen ismin usta oyuncu Ruhsar Öcal olduğu konuşuluyor. Aile filmi konulu olacak filmin görüntü yönetmeni koltuğunda ise Uğur İçbak olacak.
 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER