banner480

Şener Şen ‘Türk Malı’ dizisinde mi oynayacak?

Yakında Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşacak olan ‘Türk Malı’ dizisinin başrol oyuncusu Şafak Sezer, Şener Şen hakkında ilginç bir açıklamada bulundu.

Şener Şen ‘Türk Malı’ dizisinde mi oynayacak?

Sinema dünyasının efsane isimlerinden biri olan Şener Şen’in yeni bir projede yer alacağı haberleri herkes tarafından biliniyor. Ancak usta oyuncunun Yavuz Turgul’un filminin yanı sıra bir de dizide yer alacağı düşüncesi ortaya çıktı. Star TV'de başlayacak 'Türk Malı'nda başrol oynayan Şafak Sezer’in, Şener Şen için söylediği cümleler kafaları karıştırdı. Sezer’in itiraf ettiği sevgisi ünlü oyuncunun ‘Türk Malı dizisinde mi oynayacak?’ sorusunu akıllara getirdi.

Şafak Sezer yaptığı açıklamada; ''Ustaya hayranım. Beş yıl önce çektirdiğimiz bir fotoğrafı cep telefonumda saklıyorum. O fotoğrafı her akşam öpüp uyuyorum'' dedi.

Daha sonra ise ''Mehmet Ali Erbil ile Şener Şen'i aradık, bir bölümde oynaması için yalvardık.'' Şeklinde açıklama yapması sonucunda akıllara yeni bir oyuncu transferi düşüncesini getirdi. Türk Malı dizisi izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482