banner480

Selin Şekerci'den Çoban Yıldızı açıklaması

Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci'nin oynadığı 'Çoban Yıldızı'ndan da kötü haber geldi. Sevilen dizi Çoban Yıldızı güçlü kadrosuna rağmen 5 bölüm sonra final yapma kararı alarak herkesi şaşırttı.

Selin Şekerci'den Çoban Yıldızı açıklaması

Birçok dizi yayın hayatına iddialı başlasada reytinglere yenik düşüyor. Fox TV ekranlarında perşembe günleri ekrana gelen 'Çoban Yıldızı'da reytinglere yenilen diziler arasına girdi.Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız ile Selin Şekerci bile diziyi kurtaramayınca final kararı alındı. Dizinin 18 Haziran'da final yapacağını ise başrol oyuncusu Selin Şekerci duyurdu.

FİNAL HABERİNİ BAŞROL OYUNCUSU VERDİ

Fox TV'de ekranlarında yayınlanan 'Çoban Yıldızı' dizisinin güzel oyuncusu Selin Şekerci, önceki akşam Karaköy'de arkadaşlarıyla eğlenmek için bir araya geldi. İlginç tarzı ve başına bağladığı fularla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, Çoban Yıldızı'nın Haziran 18'de final yapacağını söyledi.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

 

Güneş’in telefonuyla Zühre karşısında ummadığı birini bulmuştu. Ali babasına karşı Rüveyda’yı korumuş, Fikret ve Zekkar ise Rüveyda’yı koz olarak kullanıp Zühre ile pazarlık yapmıştı. Zekkar Seyit’ten intikam almanın derdine düşmüştü. Seyit bir yandan Rüveyda’yı, bir yandan Zühre’yi bulmaya çalışırken yeni bir iş teklifiyle karşılaşmıştı. Zühre ise çareyi Fikret’in karşısına çıkmakta bulmuştu.


 


 


 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482