Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak?

FOX TV'nin başarılı yapımlarından Savaşçı 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Albay Kopuz ve askerlerinin Eren'i kurtarmak için her şeylerini ortaya koyduğu son bölüm sonrası yeni bölüm merak edildi. Peki yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

FOX TV'nin başarılı yapımlarından Savaşçı 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Albay Kopuz ve askerlerinin Eren'i kurtarmak için her şeylerini ortaya koyduğu son bölüm sonrası yeni bölüm merak edildi. Peki yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Dün akşam heyecan dolu bir bölümle ekrana gelen Savaşçı yeni bölüm sonrası 20. bölüm fragmanı aratıldı. Ancak dizi bittikten sonra yeni bölüm yayınlanmadı.SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dün akşam ekrana gelen son bölümde yüzbaşı Kağan, Doktor’un barajı bombalamasına izin vermez ama yaptığı hamle onu ölümle burun buruna getirir. Kılıç Timi, Kağan’ı kurtarmak için harekete geçerken, Doktor kıyıya çıkmayı başarır  başarmaz kaçmaya çalışır. Ama Kılıç Timi’nin elinden kurtulmak sandığı kadar kolay olmaz.

Temo ise okul servisinden Eren’i kaçırmıştır. Oğlunun hayatından endişelenen Hatice fenalaşıp hastaneye kaldırılırken, operasyondan dönen Bayram’a bu haberi vermek herkes için çok zordur.

Alınan istihbaratla Kılıç Timi, Eren’i kurtarmak için operasyona çıkar. Fakat olayların seyri Temo’nun bile tahmin edemeyeceği kadar farklı gelişir. Her şeyi göze alan Albay Kopuz, Eren için elindeki son kozu kullanır.

Peki yeni bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimzde bulabileceksiniz.SAVAŞÇI KONUSU

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi... Öykü, bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlıyor. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alıyor, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği oluyor.
Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar!
Çünkü onlar için, “söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER