Savaşçı 20. yeni bölümde neler yaşanacak? Eren kurtulacak mı?

Başrolerinde ünlü oyuncular Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin rol aldığı Savaşçı 20. yeni bölümü ile 12 Kasım Pazar akşamı saat 20.00'de Fox TV'de yayınlanacak.

Savaşçı 20. yeni bölümde neler yaşanacak? Eren kurtulacak mı?
Fox TV ekranlarının reyting rekorları kıran ve çok sevilen dizisi Savaşçı'da son bölümde heyecan zirvedeydi. Büyük merakla beklenen yeni bölümde neler olacak? Temo ve Albay Kopuz arasında neler yaşanacak? Bu soruların yanıtını bulabileceksiniz...

Fox TV'de yayınlandığı günden bu yana Pazar akşamlarının birincisi olan ve liderlik koltuğunu kimselere kaptırmayan Savaşçı, iddiasını kaybetmeden yoluna devam ediyor. Diziye kattığı yeni transferlerle de adından söz ettiren ve güçlü oyuncu akdrosu ve aksiyon dolu sahneleriyle seyircinin gözünde önemli bir yere sahip olan Savaşçı'nın 20. yeni bölümünde neler yaşanacak?SAVAŞÇI'NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Savaşçı'da Yüzbaşı Kağan, Doktor'un baraj bombalama hareketine izin vermez fakat kendisini ölümle karşı karşıay getirir. Kılıç Timi ise bu sırada Kağan'ı kurtarmak için hamle yapar. Doktor kıyıya kadar çıkar ve firar etmek için çaba sarf eder ama Kılıç Timi'nin onu bırakacağını düşünmesi en büyük hatadır. Temo da bir yandan okul servisinden Eren'i alıkoyar. Hatice evladının yaşadığından şüphe eder fenalaşarark hastaneye kaldırılır. Bayram'a ise bu haberi vermenin zorluğu ortadadır... Son kozunu kullanmaya kararlı olan Albay Kopuz, Eren'i kurtarmak için her şeyi göze alır...SAVAŞÇI 20. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Başrolerinde ünlü oyuncular Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin rol aldığı Savaşçı 20. yeni bölümü ile 12 Kasım Pazar akşamı saat 20.00'de Fox TV'de ekranlarda olacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2017, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER