banner480

Sabriye Şengül'den çok konuşulacak itiraf!

Geçtiğimiz haftalarda Survivor 2017'de ünlüler takımında yarışan Adem ve Sabriye'nin aşk yaşadığına yönelik bazı iddialar ortaya atılmıştı.

Sabriye Şengül'den çok konuşulacak itiraf!

Survivor 2017'de ünlüler takımının en çok konuşualn ve olay haline gelen isimlerinden Sabriye Şengül ve Adem Kılıççı arasında daha öncesinde ortaya atılan aşk dedikodularına yeni bir pencere açıldı.

Sabriye Şengül, bir süredir gergin olduğu yarışmacı arkadaşlarının kendisiyle yakın ilgilenmesiyle alakalı olarak, 'Adem kıskanıyor olabilir' diyerek, ilginç bir yorumda bulunarak, kafaları karıştırdı. 

Survivor 2017'nin ilk haftasından beridir eleme potasının değişmez ismi haline gelen Sabriye Şengül, ilk kez ünlüler takımının kaybettiği dokunulmazlık oyunu sonrası rahat bir hafta geçiriyor. 

"ADEM KISKANIYOR"

Ünlüler takımında yer alan arkadaşlarıyla arası oldukça ılımlaşan Sabriye, "İlhan-Serhat-Sema grubu bana iyi davranmaya başladılar. Hal ve hareketimin iyi olmaya başladığını söylediler. Onlar bana yakın davranınca Adem kıskanıyor olablir. O da beni çok sevmesinden kaynaklanıyor. 'Yine de onlara çok güvenme' diye uyarıda bulunuyor. Bu arada Adem'den başka güvenebileceğim kimse de yok" yorumunda bulunması dikkat çekti. 
"SAĞ GÖSTERİP SOL VUMAZLAR İNŞALLAH"

Yaşanan bu gelişmelere hakkında Adem Kılıççı ise "Bir endişem var. Aslında Sabriye onlarla çok samimi değil. Ama onlar samimi olmaya başladılar. Beyaz bayrak açanlar onlar. İnşallah dürüst bir bayraktır. İnşallah sağ gösterip sol vurmazlar' şeklinde ifadede bulundu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482