banner480

Puhutv'nin ilk orjinal içeriği Fi kaç kez izlendi?

Puhutv'nin ilk orijinal içeriği Fi dizisinin ilk 9 bölümü toplamda kaç kişi tarafından izlendi? İşte yanıtı...

Puhutv'nin ilk orijinal içeriği Fi dizisinin ilk 9 bölümü toplamda kaç kişi tarandan izlendi? İşte yanıtı...

Zengin içeriğiyle internet kullanıcısının dikkatini çeken puhutv kısa sürede Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitelerinden ve en çok indirilen aplikasyonlarından biri oldu.

Azra Akilah Kohen'in üçlemesinden oluşan ilk seri olan Fi Puhutv'de ilk 9 bölümü yayınlandı. 

AYDA 9 MİLYON TEKİL ZİYARETİ

Bilgisayarın yanı sıra cep telefonu, tablet ve akıllı televizyon uygulamalarından da takip edilebilen puhutv’nin aplikasyonu 2 milyon kez indirildi. 1 milyon kayıtlı üyesi olan puhutv’yi ayda 9 milyon tekil kullanıcı ziyaret ediyor.


Fİ 50 MİLYON KEZ İZLENDİ

Başladığı günden bu yana adından sıkça söz ettiren ve büyük bir kitle yakalayan Fi dizisi şimdiye dek yaklaşık 50 milyon kez izlendiği bildirildi.

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı, kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal, Osman Sonant gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Fi, bugüne kadar yayınlanan 9 bölümü ile 50 milyon izlenme rakamına ulaştı.

SADECE Fİ AYDA 8 MİLYON TEKİL

Türkiye'de internet kullanıcısı sayısı 48 milyon olarak hesaplanırken, insan psikolojisinin derinliklerine inen ve aşkı hiç ele alınmayan biçimde işleyen Fİ, yaklaşık 8 milyon tekil kişi tarafından izlendi.

YENİ BÖLÜMDEN KARELER 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2017, 22:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482