Okan Bayülgen'den ortaya atılan iddialar hakkında flaş açıklama!

Geçtiğimiz günlerde fenomen program 'Zaga' ile Doğan Medya Grubu'na tekrar geri döneceği iddia edilen Okan Bayülgen'den konu ile ilgili flaş bir açıklama geldi.

Okan Bayülgen'den ortaya atılan iddialar hakkında flaş açıklama!

'Altın Kelebek Ödülleri Törenin'de yaşanan 'Diriliş Ertuğrul' skandalından sonra Kanal D'de başlayacak olan programı iptal edilen Okan Bayülgen, ekranlardan uzun bir süre uzak kalmıştı.

Geçtiğimiz günlerde ünlü şovmenin fenomen program olan 'Zaga' formatu ile Blue TV'de yayın hayatına başlayacağı belirtilmişti. 

OKAN BAYÜLGEN'İN YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Ünlü gazeteci Mesut Yar'ın kaleme yazıda, Okan Bayülgen'in 'Zaga' ile Doğan Medya Grubu'na tekrar geri döneceğini belirtimişti.

Mesut Yar'ın kaleme aldığı yazıda geçen iddia büyük yankı uyandırmış ve birçok haber sitesinde yer almıştı. Ortaya atılan flaş iddialardan sonra  medyahaber.com gerçekleri açıklıyor;OKAN BAYÜLGEN YALANLADI


Blue TV ile anlaştığı söylenen ünlü şovmen Okan Bayülgen'den konu ile ilgili flaş bir açıklama geldi. 

Okan Bayülgen, Mesut Yar'ında kaleme aldığı konu hakkında, "'Zaga' formatı ile Blue TV ile anlaştığım haberleri gerçekliği yansıtmamaktadır. Ortaya çıkan haberler asılsızdır ve böyle bir teklif söz konusu değil şuanda" dedi.

ÖZEL İÇERİK - ERDİNÇ ARI

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER