banner480

Ogeday'ın boynundaki kolyenin sırrı ortaya çıktı

Survivor 2017'de yarışmalarda gösterdiği başarıyla adından sıklıkla söz ettiren Ogeday hayatıyla ilgili duygusal açıklamalarda bulundu.

Ogeday'ın boynundaki kolyenin sırrı ortaya çıktı

Survivor 2017'de gönüllüler takımına ortaya koyduğu performasla dikkatleri üzerine çeken Ogeday, oyun kazandıktan sonra boynundaki zincir kolyeyi öpüyor ve 'Kardeşim' diye bağırıyordu...

Bugüne kadar bunun nedeni çok merak edilmiş olsa da bir türlü anlaşılamamıştı. Ogeday o kolyenin hikayesini anlattı...DUYGULANDIRAN HİKAYE

Ogeday, "Muhammed benim çok yakın arkadaşımdı. Kürekte benim takımıma transfer oldu. Sonra aynı okula gitmeye başladık. 'E madem aynı okuldayız hadi motor alalım' dedik. Motor ehliyeti aldık. Ehliyeti aldıktan sonra gidip kendimize motor da aldık. 

Ondan sonra bir gün ben antremana gidememiştim belimden sakat olduğum için. Sonra kulüpten bir arkadaşım geldi Muhammed'in bir kaza geçirdiğini ve hastanede olduğunu söyledi. Ardından hastaneye gittik. Muhammed hastanede 33 gün yaşam savaşı verdi ve o savaşı kaybetti. Bu benim hayatımın dönüm noktasıydı. Bunun ardından hayatım çöküşe geçti. Ama o benim güçlü olmamı isterdi. Bu yüzden kendimi toparlamaya çalıştım, kendimi ayağa kaldırdm. Hiç aklımdan çıkmasa da yaşamaya devam ediyorum. Keşke ben bu dönüm noktasını yaşamasaydım. Keşke içimden gelen her şeyi onunla paylaşabilseydim.

"İNŞALLAH İZLİYORDUR"

Muhammed'in ailesi de mükemmel insanlar, onlar da beni evlatları yerine koydular. Hiçbir zaman yerini tutamayacağım ama belki onların Muhammed'i olabilirim.Her oyundan sonra bütün sayılarımı ona armağan ettim. İnşallah izliyordur. Hep öyle umut ettim. İnşallah bir hata yapmamışımdır. Elimden geldiğince kendi aileme de Muhammed'in ailesine de bir şey katmak istiyorum. Bakalım burdan çıktıktan sonra hayatım değişecektir diye umut ediyorum." diyerek gözyaşlarına boğuldu.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482