Nursel'le Evin Tadı programı yayından kaldırıldı

Yeni sezonda Kanal D ile anlaşıp yemek programı sunan Nursel Ergin'in yayını ekranlara veda etti.

Nursel'le Evin Tadı programı yayından kaldırıldı
Televizyon ekranlarının sevilen yüzü Nursel Ergin'in sunduğu yemek programı "Nursel'le Evin Tadı" hakkında kesin bir karara varıldı. 

Kanal yönetimi tarafından izlenme oranları gerekçe gösterilerek programın final yapmasına karar verilen program daha sonra sunucunun ücretinde indirip yapılarak yayına kaldığı yerden devam etmesi talebi üzerine Nursel Engin'den olumlu cevap gelmişti. Ancak, güzel sunucu nedendir bilinmez bugün, yaptığı basın açıklaması ile programı bitirdiğini açıkladı.

İşte o açıklama;

Sevgili izleyicilerim ve basın kuruluşlarına duyurulur..
7 sezondur aldığım reytinglerde de görüldüğü üzere hakkını vererek, başarıyla yaptığım yemek programıma Kanal D'nin izniyle bu Cuma itibariyle (son veriyorum).
Bu tamamen benim kararımdır! Kanal D bu kararımın arkasında bir aile gibi durmaktadır... Hayatımda çok güzel bir dönem yaşıyorum. 7 sezondur yaz dönemi dahil hiç tatil yapmadan çalışıyorum. Şu an da yaptığım programa çok değer verdiğim uğrunda çok kişinin karşısında savaştığım aileme zaman ayırmak isteğim için kendi kararımla son veriyorum... İzleyicilerimden ve basından ricam Kanal D'nin de arkasında durduğu bu açıklamamın dışında yansıtılan hiç bir habere itibar etmemeniz ve inanmamanızdır.
Ben çok mutluyum her şey yolunda, biraz nefes almak dünyayı gezmek aşkıma kızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum..

Sevgiyle kalın
Saygılarımla,
Nursel Ergin Akyer


 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER