banner480

Narcos 3. sezonda Nusret oynadı mı? Narcos 4. sezon ne zaman?

İlk 2 sezonu ile tüm dünyada izlenme rekorları kıran Netflix'in reyting canavarı dizisi Narcos, 3. sezonu ile seyirci karşısına çıktı. Narcos hayranlarının en büyük sorusu ise şu oldu Nusret Gökçe dizide yer aldı mı? Dizinin hangi sahnesinde oynadı? İşte bu soruların yanıtını haberimizde...

Narcos 3. sezonda Nusret oynadı mı? Narcos 4. sezon ne zaman?
İlk 2 sezonu ile tüm dünyada izlenme rekorları kıran Netflix'in reyting canavarı dizisi Narcos, 3. sezonu ile seyirci karşısına çıktı.

Pablo Escobar'ın hayatının anlatıldığı ilk 2 sezonun ardından 3 sezon merakla bekleniyordu. Cali kartellerinin serüvenine tanıklık ettiğimiz Narcos'un 3. sezonunun şüphesiz en merak edilen sorusu Wagner Moura'sız yani Pablo Escobar'sız bir sezonun reyting alıp almayacağıydı.

Kendine has bi izleyicisi oluşan ve her bölüm heyecan noktasını farklı noktalardan izleyici üzerinde buluturmayı başaran Narcos serisi 3. sezonda da beklentileri karşılamayı başardı.20 bölümlük 2 sezonun ardından 3. sezon da Cali karteli ve Javier Pena'nın amansız mücadelesi izleyiciye keyif yaşattı.

3. sezonda Cali kartelinin oyunu kazandığı anda müthiş bir manevra ile tüm kartları kendi lehine çevirmeyi başaran Ajan Javier Pena, reytingleri altüst etti.

4.SEZONDAN TÜYOLAR

Pacho, Chepe, Miguel Rodrıguez ve Gilberto Rodriguez'in köşe kapmaca yarışı ile geçen 3. sezonda savaşın galibi Javier Pena oldu.

Dizinin hayranları ise şimdiden 4. sezonu merak ediyor.

3. sezonun sonunda son durağın 'asıl düşman' oarak lanse edilen Meksika olacağını da söylemeden geçmeyelim. Ayrıca 4. sezonun net tarihi belli olmasa da büyük olasılıkla 2018'in son çeyreğinde hayranları 10 bölümlük final bölümünü izleyecek.

NUSRET DİZİDE OYNADI MI OYNAMADI MI?

Narcos'un Türkiye'de en büyük merak konularından biri ise ünlü kasap Nusret Gökçe...

Nusret Gökçe ile ilgili ortalıkta dönen "dizide oynamadı" hikayaleri ise kendi kendine oluşturulmuş bir düzmeceden ibaret. Nusret Gökçe Narcos dizisinde başrol oynayacaktı da bizim mi haberimiz yoktu? Kendi reklamını çok iyi bir şekilde yapmayı başaran ve dünyanın konuştuğu t-shirtleri dünyaca ünlü yıldızların üzerinde boy gösterdiği Nusret Gökçe Narcos dizisinde oynamadı.Dizinin 3. sezon tanıtımlarında ve televizyonlarda yeni sezon tanıtımlarından önceki gösterimlerde kendince bir meblağ ödeyerek yer aldı ve bunu da çok iyi bir şekilde başardı.

Nusret'in Javier Pena ile Cali cartellerine karşı boy göstereceğini düşünenlere seslenelim. Eğer böyle bir beklentiniz varsa 3. sezonun 10 bölümünde de bunu göremeyeceksiniz.ARDA ÜN - MEDYAHABER.COM - ÖZEL HABER
Kaynak göstermeden kullanılamaz
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 21:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482