Nagihan Karadere Survivor 2018'e gidemiyor mu? Cezası belli oldu

Survivor 2018 All Star yarışmasına katılacağı açıklanan Nagihan Karadere'nin eski eşi Uğur Gökçe'yi bıçakladığı iddia edilmişti. Google'da Nagihan Karadere'nin Survivor'a gidip gidemeyeceği sorusu çok aratılmıştı.

Nagihan Karadere Survivor 2018'e gidemiyor mu? Cezası belli oldu
Survivor'daki hırslı ve mücadeleci yapısıyla tanınan atlet Nagihan Karadere sosyal medyada en çok aranan isimlerinden biri oldu bugün. Çünkü Karadere'nin eski eşi Uğur Gökçe'yi yaşadıkları bir tartışma esnasında bıçakladığı iddia edilmişti. Bununla ilgili olarak mahkeme kararını verdi.Survivor 2018 ALL STAR yarışmasına katılamayacak mı?

Survivor 2018 All Star yarışmasında Ünlüler Takımı'nın iddialı kadın yarışmacılarından biri olacağı ifade edilen ve ismi açıklanan Nagihan Karadere'nin cezası belli oldu. Peki Nagihan Karadere Survivor'a katılamayacak mı? Nagihan Karadere hapis cezası mı aldı?

Nagihan Karadere hakimin vermiş olduğu cezaya göre Survivor'dan mahrum kalmayacak. Hakim Nagihan Karadere'ye 3 bin TL para cezası kesti. Uğur Gökçe'nin ise eski eşinin boğazını sıktığı ve tehdit ettiği savı gündeme gelmişti. Hakim Uğur Gökçe'nin cezasını da belirledi.

Buna göre Gökçe hapis cezasına çarptırıldı. 5 ay hapis cezasına çarptırılan Uğur Gökçe'nin cezası ertelenmezken, Nagihan Karadere'nin cezası ise ertelendi.NEDEN UĞUR GÖKÇE'NİN CEZASI ERTELENMEDİ?

Nagihan Karadere'nin daha önceden işlemiş olduğu bir suç bulunmadığından ötürü cezası ertelendi ancak eski eşi Uğur Gökçe'nin daha önceden kayıtlarda işlemiş olduğu suç bulunuyor.

NAGİHAN KARADERE'NİN PERFORMANSI NASIL OLACAK?

Nagihan Karadere Survivor 2018 yarışmasında da oldukça iddialı isimlerden biri olacak.Özellikle hızı ve hırsı ile daha önceki yarışmalarda tanınan kaybettiği yarışlardan sonra ağlayan ve erkeklere taş çıkartan performansı ile göz dolduran Nagihan Karadere'nin eski performansını gösterip gösteremeyeceği de merak ediliyor. Survivor'un tek kadın şampiyonu olan Merve Oflaz 2. kez katıldığı Survivor yarışmasında en zayıf yarışmacılardan biri olarak herkesi şaşırtmış ve "Merve Oflaz eski gücünü yitirmiş" yorumları yapılmıştı. Acun Ilıcalı'nın kurduğu Survivor kadrosuna göre Gönüllüler Takımı ve Ünlüler Takımı'nın büyük bir rekabete girmesi tahmin ediliyor.
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2017, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER