Müge Anlı’nın programına polis baskını!

Ekranların en çok izlenen programlarından birinin sunucusu olan Müge Anlı, canlı yayın esnasında şoka girdi. Anlı’nın programına polis baskın düzenledi.

Müge Anlı’nın programına polis baskını!

Programda bulunan Yılmaz Aslan adlı şahısın oğlu, nişanlısı ile beraber kaçtı. Ancak aile "kızım kaçırıldı" şikayetiyle polise gitti. Aslan'ın oğlu dışarıda yakalanırken eş zamanlı olarak kendisi de Müge Anlı'nın programında tutuklandı.
 
Yılmaz Aslan adlı kişinin oğlu, nişanlısı ile birlikte kaçtı. Kız 18 yaşını doldurmadığı için ailesi "kızım kaçırıldı" diye polise başvurdu. Olay sonrası Aslan'ın oğlu tutuklanırken, kendisi de Müge Anlı'nın canlı yayınlanan 'Tatlı Sert' programında polis ekipleri tarafından yakalandı.


 

ARANAN YUSUF ASLAN CANLI YAYINDA TUTUKLANDI

Polis tarafından aranan Yılmaz Aslan, Müge Anlı’nın canlı yayınında tutuklandı. Oğlu ve nişanlısı kaçtı ancak kızın 18'ini doldurmasına henüz 3 gün vardı. Kaçan kızın ailesi şikayetçi oldu. Yapılan şikayet üzerine harekete geçen emniyet ekibi Yılmaz Aslan'ın oğlunu gözaltına aldı. Mahkemeye çıkan Yılmaz Aslan'ın oğlu tutuklandı. Aranan Yılmaz Aslan da Müge Anlı canlı yayınında tutuklandı.
 
"KIZIN BABASI ŞİKAYETÇİ OLMASIN DİYE 10 BİN TL VERDİM"

Yılmaz Aslan, "Kızın babası geldi şikayetçi olmamak için 10 bin TL istedi, verdim. Adam şikayetini geri çekti ancak kamu davasına girdiği için mahkeme devam etti ve oğlum ile kardeşim tutuklandı. Ben ne yapacağım Müge hanım. Oğlum ile gelinim gelmiş. Sokağa atılmaz. Ben de baba olarak kabul ettim. Babası da davadan vazgeçmişti." dedi.
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER