banner480

Kolonya Cumhuriyeti'nin galası gerçekleşti

Kolonya Cumhuriyeti yarın vizyona giriyor. 5 bin nüfuslu bir beldenin ülkeye dönüşüp Amerika'yla savaşa girmesini konu alan absürt komedi 'Kolonya Cumhuriyeti'nin galası ise önceki akşam Kanyon’da yapıldı.

Kolonya Cumhuriyeti'nin galası gerçekleşti

Murat Kepez’in yönettiği, Kolonya Cumhuriyeti'nin galası önceki akşam Kanyon'da gerçekleşti. Yarın vizyona girecek filmde rol alan oyuncular, gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

SİYASETİ Tİ'YE ALIYOR

Büşra Pekin, ''Filmimiz uluslararası siyaseti ti’ye alıyor. Muhteşem bir film ortaya çıkardık. Herkesi bekliyoruz'' dedi. Çağlar Çorumlu ise ''Biz eğlenerek oynadık, umarım izleyiciler de beğenir'' diye konuştu. Filmde Kolonya Cumhuriyeti’nin milli marşını besteleyen Arif Susam ise ''Sette gülmekten çalıp söyleyemedim. Çok keyifliydi benim için'' açıklamasını yaptı.

Galaya katılanlar arasında Aleyna Tilki, Emel Müftüoğlu, Ruhi Sarı, Bülent Emrah Parlak, Begüm Öner-Ceyhun Fersoy, Ali Sunal, Doğa Rutkay, İrem Sak, Mehmet Erdem, Murat Cemcir, Begüm Kütük-Erdil Yaşaroğlu gibi çok sayıda ünlü isim vardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482