Kırgın Çiçekler aldı başını yürüdü!

Milliye Yazarı Sina Koloğlu köşesinden Atv'nin reyting rekorları kıran yapımı Kırgın Çiçekler'in gizli başarısını kaleme aldı.

Kırgın Çiçekler aldı başını yürüdü!
KIRGIN ÇİÇEKLER ERKEN FİNAL YAPAN DİZİLERE NAZİRE YAPTI

Bu sezon özellikle erken finallerin bir hayli fazlalaştığını gördük. Şüphesiz bunda beklentilerin altında kalan yapımlar ya da demode olmuş konuların ön plana çıkması sonucu artık iyi ve kötü yapımı çok çabuk ayırt edebilen bir izleyici portföyü oluşmuş durumda. Hayal kırıklığına uğrayan yapımlar dışında birçok yapımda sürpize imza attı. Özellikle başladığı dönemde acaba iş yapar mı denilen diziler başını aldı yürüdü...100 BÖLÜME ULAŞTILAR

Ünlü TV yorumcusu Milliyet Yazarı Sina Koloğlu da bu durumu analiz ederek Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizinin başarısına dikkat çekti köşesinde. Koloğlu açıkladığı rakama göre Kırgın Çiçekler'in sessiz ve derinden 100 bölüme ulaştığını ifade etti.

İşte Sina Koloğlu'nun yazısından bir bölüm;

‘Kırgın Çiçekler’, sessiz sedasız, onca dizinin sektör değirmeninde öğütüldüğü ortamdan sıyrılıp, 100’üncü bölümü çekti. Dizide rol alan Çağla Irmak, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Aleyna Solaker ve Hazar Motan, “Kimse bize şans vermiyordu” diyorlardı ATV’deki ‘Dizi TV’ programında... “Ters köşe oldular” dediklerinde de haklılardı. Çekim öncesi pasta kesmişler. Özellikle, ‘total kitle’ onları pek sevdi ve bırakmadı.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER