banner480

Kalbimdeki Deniz'e Türkiye güzeli transfer oldu!

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede reytinglerde adından söz ettiren yapım Kalbimdeki Deniz'e yeni bir oyuncu dahil oldu. Başrollerinde Özge Özberk ve Kutsi'nin oynadığı Kalbimdeki Deniz Cumartesi günü ekranlara geliyor.

Kalbimdeki Deniz'e Türkiye güzeli transfer oldu!

Fox TV'nin kısa süre içinde reytinglerde iyi izlenme oranlarını yakalayan dizisi Kalbimdeki Deniz'e usta bir oyuncu dahil oldu.

Cumartesi akşamları Fox TV'de ekranlara gelen Kalbimdeki Deniz'in başrollerinde Özge Özberk ve Kutsi oynuyor.

AYDAN ŞENER KALBİMDEKİ DENİZ'DE

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisine usta bir isim daha dahil oldu. 1980'li yıllarda Çalıkuşu ve Küçük Ağa gibi topluma mal olmuş yapıtlarda başrol oynayarak Türk halkının gözde isimlerinden biri olmayı başaran Aydan Şener, Kalbimdeki Deniz'in güçlü isimlerinden biri olacak.

DİZİDE HANGİ KARAKTERİ CANLANDIRIYOR?

Dizide Mustafa'nın annesi rolünde ekranlara dönecek olan isim Aydan Şener, oldukça heyecanlı. Ece karakterinin aşık olduğu genç olarak dikkat çeken ayakkabıcının oğlu Mustafa kendisini ufak yaşlarda terk ettiğini sandığı, zarifliği ve güzelliğiyle Türk televizyonlarının sevilen ismi olan Aydan Şener ile bir araya gelecek. 1981 yılında Türkiye Güzeli seçilen Aydan Şener, Kalbimdeki Deniz dizisiyle ekranlara geri dönmüş olacak.AYDAN ŞENER KİMDİR?

1963 yılında Kilis doğumlu oyuncu birçok dizide ve filmde yer aldı.

1981 yılında Türkiye Güzeli seçildi.

Aynı sene Miss World güzellik Türkiye'yi temsil etti. Kısa bir süre mankenlik de yapan Aydan Şener, 1988 yılında Ecem adında bir kız dünyaya getirdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482