İlhan Mansız'ın sözleri Survivor'a damga vurdu

Survivor'ın son yayınlanan bölümünde İlhan Mansız'ın sözleri geceye damga vurdu.

'Survivor 2017'de son yayınlanan bölümde tansiyon iyice gerildi.

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve reyting rekorları kıran 'Survivor 2017'de her geçen bölümde heyecan doruklara çıkıyor.

DOKUNULMAZLIK TURUNUN İLK GALİBİ KİM?

25 Şubat Akşamı yayınlanan  ve iki takım arasında büyük bir kapışmaya sahne olan 'Dokunulmazlık' oyununun ilk turunu kazanan taraf 'Gönüllüler' takımı oldu. İlk 'Dokunulmazlık' yarışmasını kaybeden Ünlüler takımı, eleme koltuğuna iki aday çıkarmak zorunda kaldı.SABRİYE VE FATİH ADAY

Konseyde yapılan oylamada Sabriye en çok oyu alarak birinci çıkan isim oldu.İkincisi isim bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan, ünlüler takımından Fatih ismini verdi. Bu sonuçla Sabriye ve Fatih halk tarafından belirlencek oylama potasında kalmış oldu.

'Dokunulmazlık' oyununda Survivor büyük bir çekişmeye neden oldu. Acun Ilıcalı'nın bile "Survivor tarihinde böyle bir şey görmedim. Çok etkilendim" dediği yarışmada, zaman zaman tansiyon gerildi. MENGÜÇ OYUN KENARINDA ÇILDIRDI

Gönüllüler takımında yer alan Sadin Bakır, yarışma esnasında ve oyunun kazanılmasıyla beraber kullandığı sözlere Ünlüler takımından sert tepkiler gelmişti.

Tarık Mengüç, Sadin'in "güç bende" kelimesini onları işaret ederek söylediğini düşünmesi oyun alanında büyük gerginliği neden olmuş ve Mengüç'in ilk kez bu denli sinirlendiği görülmüştü.

İLHAN MANSIZ'DAN SADİN'E OLAY CEVAP

Koseyde oylama yapılmasının Ardından yarışmacılara konuşma hakkı tanıyan Acun Ilıcalı, oyunda yaşananlar hakkında sorular yöneltti. Oyun parkurunda yaşanan gerilim konseyede taşındı. Tarık ve Sadin'in açıklamalarına İlhan Mansız'da dahil olurken, eski futbolcunun Sadin'e söylediği sözler geceye damga vurdu. 

İlhan Mansız, Sadin'e cevap verek şunları söyledi, "Benim oynadığım futbol geçmişte kaldı ve bu adaya gelmedi. Burada eşit şartlar altındayız."

Sosyal medya üzerinden İlhan Mansız'ın Sadin'e olan sözleri paylaşım rekoru kırdı. 

Survivor'un yeni bölümünde  ikinci dokunulmazlık oyununa izleyiciler ekranları başında şahit olacak.

ÖZEL İÇERİK - ERDİNÇ ARI

 
Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2017, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER