banner480

İçerde'nin Alyanak'ı diziden ayrılıyor!

Show TV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran İçerde dizisinin sevilen karakteri Alyanak’ın diziden ayrılma haberi gündeme damga vurdu.

İçerde'nin Alyanak'ı diziden ayrılıyor!

'İçerde' dizisinde canlanlanırdığı Alayanak karakteriyle izleyenlerin gönlünde ayrı bir yere sahip olan Yıldıray Şahinler, 9 bölüm sonra diziden ayrılabileceğini söyleyerek sevenlerine büyük bir şok yaşattı.

 

Show TV ekranlarında yayınlanan sevilen dizi 'İçerde' Alyanak karakterini başarılı bir şekilde oynayan Yıldıray Şahinler yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. Dizideki oyunculuğu ve başarılı ses tonu ile izleyicinin gönlünde taht kuran Alyanak karakterini canlandıran Şahinler, "Projeye başlamadan önce 39 bölüm diye anlaşmıştık. Proje uzar mı bilmem" açıklamasını yaparak 9 bölüm sonra diziden ayrılabileceğini söyledi.
 
9 BÖLÜM SONRA HAYRANLARI ÇOK ÜZÜLEBİLİR

Önümüzdeki hafta 30. bölümü yayınlanacak olan 'İçerde' dizisinde 39 bölüm anlaşma yaptıklarını söyleyen Yıldıray Şahinler, " Çok iyi giden bir iş. Uzayıp, uzamayacağını bilmiyorum. Senaryoda sıkışıklık yaşanmıyor. Çok yaratıcı bir iş" diyerek hayranlarını bilgilendirdi.
 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2017, 12:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ender
Ender - 1 yıl Önce

Dizi zaten 39 bölüm

SIRADAKİ HABER

banner481

banner482