İçerde'den Türk Malı dizisine transfer! Gözde Kansu kimdir?

Pazartesi akşamları Show TV'de yayınlanan İçerde adlı dizide rol alan Yeşim karakterine hayat veren Gözde Kansu, Star TV'de yayınlanacak olan Türk Malı dizisine transfer oluyor.

İçerde'den Türk Malı dizisine transfer! Gözde Kansu kimdir?

Show TV'de yayınlana ve reyting rekorları kıran İçerde adlı dizinin final tarihi yakaşıyor.

Büyük beğeniyle takip edilen dizinin sevilen oyuncuları da yavaş yavaş yeni projelerine adım atıyor.

İçerde'de Celal Baba'nın genç eşi olan Yeşim karakterine hayat veren güzel oyuncu Gözde Kansu'nun yeni dizisi belli oldu.

İçerde'nin başarılı oyuncuları arasında gösterilen ve kilit rolü ile dizinin seyrini her an değiştirebilecek bir havaya hakim oan Gözde Kansu Star TV'de yayınlanacak olan Türk Malı dizisine geçiyor.YENİ ROLÜ HAZIR

Show TV'nin pazartesi akşamları reytimg rekorları kıran yapımı İçerde'nin finaline çok az bir süre kala Gözde Kansu da yeni rolünü kapmış oldu. Yeşim rolü ile hayranlarının karşısına çıkan ve başarılı bir performans gösteren Gözde Kansu, İçerde'den Türk Malı dizisine transfer olmuş olacak.TÜRK MALI KADROSU

Başrollerinde Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Asuman Dabak, Hasibe Eren gibi oyuncuların yanı sıra Gözde Kansu da ekibe dahil oldu.

İçerde'nin 39. bölümünde final yapmasının ardından Kansu da yeni yapımına başlayacak.

TÜRK MALI BAŞLIYOR


GÖZDE KANSU KİMDİR?

23 Ağustos 1980 tarihinde İzmir'de doğan Gözde Kansu, İzmir Tevfik Fikret Lisesi'nde okudu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Kansu, ''Oyuncu Dükkanı'' adlı kast ajansındadır.

Şarkıcı Sıla'nın çocukluk arkadaşı olan Kansu, çok iyi şarkı sözü yazmaktadır.

“Haylaz Babam”, “Yeter Anne”, “Kurşun Yarası”, “Canım Annem”, “Cemile” ve “Mürüvvetsiz Mürüvvet”adlı dizilerde rol alan Kansu, ''Issız Adam'' ilmiyle de bilinirliğini arttırmıştır.

İçerde'de ile Yeşim karakterine hayat veren Kansu, Türk Malı dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER