banner480

Hande Fırat Murat Özvardar ile dünyaevine girdi! Düğüne hangi ünlü isimler katıldı?

15 Temmuz'un simge isimlerinden Hande Fırat iş adamı Murat Özvardar ile dünyaevine girdi. Düğüne hangi ünlü isimler katıldı? Hande Fırat'ın bu mutlu gününde kimler eşlik etti? İşte detaylar...

Hande Fırat Murat Özvardar ile dünyaevine girdi! Düğüne hangi ünlü isimler katıldı?
15 Temmuz'un simge isimlerinden Hande Fırat iş adamı Murat Özvardar ile dünyaevine girdi. Düğüne hangi ünlü isimler katıldı? Tüm bu soruların cevabı haberimizde...

CNN Türk'te görev yapan ve 15 Temmuz darne girişiminde sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Facebook üzerinden canlı görüşme yapan simge isimlerden Hande Fırat iş adamı Murat Özvardar ile hayatını birleştirdi.

Hande Fırat'ın nikahı Sheraton Otel’de gerçekleşti. Düğünde  iş, sanat, siyaset ve spor camiasından yüzlerce önemli kişiler katıldı.


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın kıydığı nikahta ünlü çiftin şahitlikleri ise Murat Ezberci, AB Bakanı Ömer Çelik, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan  ve Recep Ercan Keskin oldu.
Bakan Faruk Çelik törende, “Sayın Cumhurbaşkanımız adına burada bulunuyorum. Kudüs’le ilgili toplantısı, telefon trafiği var. Kendisi benim gelmemi istediler. Sayın Cumhurbaşkanının evli çiftlere tavsiyesini herkes biliyor” diyerek evlilik cüzdanını Hande Fırat'a verdi.DAVETE KATILAN İSİMLER

Ünlü çiftin nikah törenine, CNN Türk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş, Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila, Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar, Hürriyet Daily News Genel Yayın Yönetmeni Murat Yetkin, Başbakan Yardımcıları Recep Akdağ, Fikri Işık, Mehmet Şimşek ve eşi Esra Şimşek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Mahir Ünal, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan,  eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Kamu Denetçiliği Kurumu Başkanı Şeref Malkoç, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile sayısız yüzlerce önemli isimler katıldı. Törene katılamayan Cumhurbaşkanı Erdoğan ise çifte telgraf gönderdi.Telgrafta şu sözler yer aldı:

"Düğün törenine nazik davetiniz için içtenlikle teşekkür ederim. Değerli çiftimizin çıktıkları bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeleri temennisiyle, iki cihan saadeti diler, beraberliklerinin iki aileye de huzur ve mutluluk getirmesini cenab-ı allah’tan niyaz ederim. Bu vesileyle sizlere ve kıymetli misafirlere en kalbi sevgi ve selamlarımı sunarım." 

Çiçeği burnunda gazeteci-sunucu Hande Fırat'ın dans performansı ise görenleri şaşırttı;
 
Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482