banner480

Hande Ataizi’nin yapacağı program belli oldu

Uzun bir süredir ortalıkta görünmeyen Hande Ataizi ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Son zamanlarda sık sık yeni projeler yapacağı konuşulan ve daha sonra arkası gelmeyen ünlü oyucunun kanalı belli oldu.

Hande Ataizi’nin yapacağı program belli oldu

Uzun zamandan bu yana ekrandan uzak kalan Hande Ataizi, Fox TV ile anlaşmaya vardı. Bir eğlence programı ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Hande Atazi, anlaşma gereği programı Fatih Ürek ile birlikte sunacak.

Hande Ataizi ekranlara ha döndü ha dönecek haberlerinin ardından sonunda anlaşmaya vardı. Karga Film'le Fox TV'de eğlence programı sunmak için sözleşme imzalayan Ataizi’nin partneri ise Fatih Ürek olacak. Hafta içi gündüz kuşağı için hazırlanan programın duyurusunu Milliyet'ten Ali Eyüboğlu yazdı.Ali Eyüboğlu’nun o yazısı:

ANLAŞMAYI İMZALADI ABD’YE TATİLE GİTTİ

Geçen sezon sunacağı evlilik programı, ardından “Gel Barışalım” projesi hayal olan Hande Ataizi, sonunda şeytanın bacağını kırdı. Ataizi, yeni bir projeye imza atar atmaz, tatil için eşinin memleketi Amerika’ya uçtu.

Ataizi, yeni yayın döneminde yapımcılığını Karga Film’in üstleneceği eğlence programıyla FOX seyircilerinin karşısına çıkacak.

FOX’un hafta içi gündüz kuşağında ekrana getireceği kadınlara yönelik eğlencede Ataizi’nin programı Fatih Ürek’le sunacağını duydum. Ataizi, programı tek başına sunacağını söyledi. Ancak kanalla yapım şirketi henüz programa son şeklini vermedi. Ataizi’nin programı tek başına sunma ihtimalinin yanı sıra duruma göre Fatih Ürek veya başka bir ünlünün de ona eşlik etmesi de söz konusu.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482