Fi dizisinde Mehmet Günsür için özel tanıtım

Çok yakında izleyici karşısına çıkacak olan 'Fi' dizisinin başrolünde olan Mehmet Günsür'un canlandırdığı 'Deniz' karakteri için özel bir fragman yayınlandı.

Fi dizisinde Mehmet Günsür için özel tanıtım

Yeni nesil online televizyon Puhutv'nin orjinal dizisi Fi, 31 Mart'ta izleyici ile buluşacak. Güçlü kadrosu ile oldukça iddialı olan yapımda, Deniz rolünü başarılı oyuncu Mehmet Günsür üstelenecek.

Mehmet Günsür'ün hayat vereceği Deniz Karakteri, doğru olanı yapmaktan çekinmeyen korkusuz bir sanatçı Üniversitede ders veren, dans gösterileri hazırlayan bir kompozitör olan Deniz: Serenay Sarıkaya'nın hayar verdiği Duru'yla ilişki yaşamaktadır. Bu mutlu tablo; Cana Manay'ın yan evlerine taşımmasıyla bozulacak, ikilinin hayatı altüst olacaktır. Ancak bu alüst oluşta Deniz için kendini bulmayan giden bir yol açılacaktır.

"HAYATA BAKIŞ AÇILARIMIZ ORTAK..."

Canlandıracağı rol hakkında konuşan Mehmet Günsür, Deniz'le dünyaya bakış açılarımız arasında ortak noktalar var. Deniz'in müzikle olan ilişkisiyle pek çok ortak nokta bulduğunu ve karakterin kendisini çok etkilediğini belitti. 

Günsur, dijital ortama yapılan işlerin başarılı olmasının hem kendileri, hem sektör açısından önemli olduğunu ve kendilerini bu alanda daha çzgün hissettiklerini söyledi.  

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER