banner480

Fi'de sürpriz ayrılık! Diziden ayrıldı

Puhu TV'de yayınlanan ve büyük merakla beklenen Fi'nin yeni bölümü olan 10. ve 11. bölümü yayınlandı. Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi'nin oynadığı Fi'de sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Fi'de sürpriz ayrılık! Diziden ayrıldı

Puhu TV'de yayınlanan ve büyük merakla beklenen Fi'nin yeni bölümü olan 10. ve 11. bölümü yayınlandı.

Yeni bölümde neler yaşandı? Fi yeni bölümünde hangi oyuncu diziye veda etti? Bu soruların yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

Fİ RÜZGARI

Kısa sürede izleyicilerin hazasında yer edinen ve her yeni bölümü merakla beklenen Fi yayınladığı son bölümlerle hayranlarının karşısına çıktı. Oyuncu kadrosu, dizide kullanılan reklamlar, cüretkar sahneler ve kurgusu ile ters köşe etkisi yaratan Fi'nin 10. ve 11. bölümü de yayınlandı.Puhu TV'de ekranlara gelen ve internet üzerinde yayınlanarak cesur bir adım adan 60 dakikalık bölümler ile izleyiciyi sıkmayan ve dizi sektöründe özellikle Türkiye için ciddi bir çalışma yapan Fi ekibi yeni bölümleri ile izleyiciyi etkilemeyi başadı.

Fİ 10. VE 11. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fi yeni bölümünde birbirinden sürpriz gelişmeler yaşandı. Can Manay'ın Duru takıntısı boyutlarını aşmış durumdadır. Deniz Can Manay'ın Duru'ya olan ilgisini fark etmeye yakındır. Bunu duyduğunda büyük bir kaos ortamı oluşacaktır.Deniz bi yandan sanat okulu ile ilgilenirken bir yandan da Duru ile arasındaki ilişkiyi götürmeye devam etmektedir. Duru ise Can Manay'dan her ne kadar nefret ediyor gibi görünse de içten içe ona hayır diyememenin sıkıntısını yaşamaktadır. Olaylar artık iyice kontrol dışına çıkar. Can Manay ve Duru arasındaki diyalog patlak verir. Deniz gözleriyle Can Manay'ın aşkına şahit olur Manay'a yumruklar savurur. Özge Egeli ise kendini öyle bir işin içine sokar ki, çıkması artık imkansızdır. Sadık Murat Kolhan'ın eşi ile ilgili gerçeği öğrenmek istemesi Furkan'ın hayatına mal olur...Fİ 12. BÖLÜM NE ZAMAN?

Puhu TV'de yayınlanan Fi'nin 12. bölümü merakla bekleniyor. Fi 12. bölüm fragmanı yayınlandı. İnternet ortamının yeni fenomeni olarak lanse edilen Fi sezon finali fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler yaşanacak? Fi yeni bölümü 16 Haziran 2017 Cuma günü yayınlanacak.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2017, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482