banner480

Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinden ayrıldı

FOX TV ekranlarında izleyenleri ile buluşan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde oyuncu ayrılığı. Dizinin sevilen oyuncularından Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı.

Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinden ayrıldı

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Prenses Farya rolünde oynayan Farah Zeynep Abdullah ve Silahtar Mustafa Paşa karakterini canlandıran Caner Cindoruk diziden ayrıldı.

Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz akşam 37. Yaşını kutlayan sevgilisi Caner Cindoruk için doğum günü partisi düzendi. Barış Arduç, Serkan Keskin ve Necip Memili'nin gibi ünlü isimlerin de katıldığı partiye Muhteşem Yüzyıl'da rol alan diğer oyuncuların katılmaması gözlerden kaçmadı.

Duymayan Kalmasın programında verilen habere göre; Caner Cindoruk, partiye gelen arkadaşlarına "Farah'la beraber 2 gün önce diziden ayrıldık. Dizi ve setteki ortam bizi çok yordu" dediği ileri sürüldü.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde daha önce 4. Murat'ı canlandıran Metin Akdülger'in Caner Cindoruk'un eski sevgilisi Farah Zeynep Abdullah ile aşk yaşaması üzerine iki oyuncu arasında gerginlik yaşandığı iddia edilmişti.

TARTIŞMA YOK

Çıkan tatsızlık haberlerinin üzerine Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından Metin Akdülger'in Caner Cindoruk'u öperken fotoğraf paylaşıp altına "Kavga yok ve hiç olmadı, huzursuzluk yok, hakkımızda bizim söylediğimiz dışında yazılan, söylenen hiçbir şeyde doğruluk payı yok.. Metin ile ben baştan beri hep çok iyi arkadaş olduk, Metin ile Caner zaten çok yakın arkadaşlar. Haber niteliği taşımayan, dedikodu zihniyetinde yazılanlara son vermek istedik" şeklinde açıklama yapmıştı.
 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482