banner480

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 67. bölümde neler olacak?

Atv ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 67. bölümde neler olacak?

Atv ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yayınlandığı günden bu yana seyirciden tam not alan ve Salı günlerinin bir numaralı dizi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. yeni bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. İşte tüm detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi ünlü isimler yer alıyor.EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 67. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde yer yerinden oynar.

Daha Rüstem'in kardeşini öldürmesinin şokunu üstlerinden atamayan masa üyeleri, Ünal Kaplan'ı gördülşerinde iyice afallar.

Hızır Reis'in planları ise suya düşer. Artık yeni bir plan devreye girmelidir.

Yeni plan Rüstem'i öldürmeden arkasındakilerin kim ve kimler olduğunu öğrenmek üzerine kurulur.

Davut'un tasarladıkları ise tıkır tıkır işler. Masadaki güç dengesinin müthiş bir şekilde ölçüp tasarlayan Davut, üç büyük gücü de birbirleriyle anlaşmadan iş yapamaz hale getirir. Bu aynı zamanda Ünal Kaplan düşmanlığı için de bahane oluşturur.

En önemli konu ise her şeyin karmakarışık olacağı bu dönemde masadaki gücün kime geçeceğidir.

Gizli planların adamı Hızır Reis, Tipi ile eski aşkı Gönül'ün buluşması arkasından da çıkıverir. Emine bu ilişkiye karşıdır. Meryem de işin içine girer.

Hayriye Ana Suzi'yi sorguya çeker ve her şey ortaya çıkar. Duygularıyla yüzleşen İlyas da sevdiğini kabul eder. İlk defa böylesine mutlu olan ikiliyi ise gün sonu kötü bir sürpriz bekler.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2017, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482