Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Yeni bölümde neler olacak?

ATV'nin reyting rekorları kıran dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Hapse düşen Hızır'ın akıbeti ne olacak? Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak? Tüm bu soruların cevabı haberimizde...

ATV'nin reyting rekorları kıran dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Hapse düşen Hızır'ın akıbeti ne olacak? 

Reyting sıralamasını alt üst eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün son bölümüyşe ekranlara geldi. Kah heyecanlandıran, kah güldüren ve kah ağlatan sahneleriyle yine izleyicisinden tam not aldı. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm biter bitmez izleyiciler yeni bölüm fragmanı arayışına geçti. Ancak yeni bölüm henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizde bulabileceksiniz.SON BÖLÜMDE NELER OLDU? (ÖZET)

Hızır ve Yaşar hapse giriyor. Aile üyeleri zor günler geçirirken Hızır'ın hapse girmesi işleri iyice zora sokuyor. Aile için bir takım kararlar alması gereken Meryem ise herkesi şaşırtan bir hamle yaparak masa üyelerini şoke ediyor. 
Eşkıya Dünyaya Hükümda Olmaz'da Hızır Çakırbeyli, kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşer ve kendini cezaevinde bulur. Henüz yakalanmayan Alparslan ve İlyas av olmadan düşmanlarını avlamanın peşindedirler. Mürsel'e ulaşıp daha fazla canın yanmasını önlemek için girişecekleri zor bir görev onları bekliyordur. Ancak Alparslan'da yakalanır. Diğer bir zor görev ise her daim ailesini toparlamayı kendine vazife bilen Meryem'e düşer. Bu kez yapacakları Çakırbeyli hanesini ayakta tutmaya çalışmakla sınırlı kalmaz. Ailesine yöneltilen tehditlere daha fazla göz yummayacak, olanlara bir nokta koymak için büyük bir oyun kuracaktır. Dört bir yandan kötü haberler gelmeye devam ederken Ceylan da boş duramaz. Kadınların kontrolü ele aldığı günler tahmin edilenden daha hareketli geçecektir. Kimsesiz Yaşar'da yakalanır ve Hızır Reis ile aynı koğuşa girer.Yeni bölümde en çok merak edilen bir diğer konu ise İlyas'ın yakalanıp yakalanmaması. Peki İlyas yakalanacak mı? Sorusunun cevabı ve daha fazlas yeni bölüm fragmanı yayınlandığı sırada ilk haberimizde yer alacakktır.
KONUSU

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER