banner480

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç müjdesini verdi

Geçtiğimiz senelerde ekrana gelen ve fenomen dizi haline gelen Behzat Ç. hakkında müjdeli haberi dizinin başrol oyuncusu olan Erdal Beşikçioğlu'ndan geldi.

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç müjdesini verdi

Erdal Beşikçioğlu fenomen dizi hakkında müjdeli haberi verdi ve Behzat Ç. geri dönüyor...

"Bir Deli'nin Hatıra Defteri" adlı oyun için Ankara'ya gelen ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, hayranı olan Çağrı ile oyunu öncesi sahnede buluştu.

Erdal Beşikçioğlu'na büyük bir hayranlık duyan Çağrı'nın en büyük hayali Erdal Beşikçioğlu ile buluşup tanışmaktı. Panora AVM, ilgi Otizm Derneği ile yürüttüğü işbirliği ile Çağrı'nın sesine kulak verdi ve ankara'da büyük bir buluşmaya imza attı. Çağrı bu organizasyonla hayaline kavuşmuş oldu.Çağrı'nın annesi olan Nirgül Yurttaş, oğlunun Erdal Beşikçioğlu'nun fotoğraflarını elinden düşürmediğini belirterek, " Sebebini bilmediğimiz bir şekilde kendisine hayranlık besliyor. Behzat Ç.  televizyonda yayınlandığı dönedem kimse evde izlemezken Çağrı kendiliğinden kelfetti ve bir daha aslaha bırakmadı" yorumunda bulundu.

MÜJDELİ HABERİ KENDİ AĞZINDAN DUYURDU

Çağrı hakkında konuşan Erdal Beşikçioğlu, Çağrı'nın konseri olursa katılmak istedini belirtti. Kendisine bu denli hayran olan Çağrı'ya bir de müjdeli haber veren ünlü oyuncu, Behzat Ç.'nin yeniden başlayacağını söyledi.Elinden hiç düşürmediği fotoğraflarını imzalayan Erdaş Beşikçioğlu, Çağrı ikle birlikte "Bir Delinin Hatıra Defteri1 oyununda kullandıkları vince de birlikte binerek sahneyi selamladı.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482