banner480

Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane dizisinden ayrılıyor mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Adı Efsana’nin başarılı oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'nun diziden ayrılacağı iddiaları gündeme geldi. Bu iddiaları güçlendiren yazı ise televizyon eleştirmeni Mesut Yar’ın yazısı oldu.

Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane dizisinden ayrılıyor mu?

Bir süredir, Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ilgi ile takip edilen dizi Adı Efsane'nin setinde oyuncu ayrılığı olacağı haberleri kulislerde dolaşan dedikodular arasında yer alıyordu.
 
Televizyon eleştirmeni Mesut Yarköşe yazısında yer verdiği konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda usta oyuncunun diziden ayrılabileceği haberini verdi. Erdal Beşikçioğlu'nun diziden ayrılacağını ima eden köşe yazısı ise şu şekilde:

HOCAM GİDİYOR MUSUNUZ? 

Adı Efsane (Kanal D) dizisi ağırlıklı olarak genç oyuncular üzerinden yürüyen bir iş oldu. Bana biraz Güneş’in Kızları dizisinin kader yolunu hatırlatıyor...
Bu dizinin içinden önümüzdeki yılların dizi ekranı için birçok önemli yüz çıkacak. Hatta çıktı bile. Ama bir yüz eksilecek... Çok sağlam bir kaynağın fısıldadığına göre dizinin başrolündeki Erdal Beşikçioğlu yol ayrımındaymış. Nedenini biliyorum ama orası kendini ilgilendirir...
Erdal dostum o hattan çıkınca dizi ne yapar diye soranlar olacaktır. Gençlik dizileri ne yapıyorsa onu elbette...
Güzel bir yaz sezonu ve ardından “görüşmek dileğiyle”!
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482