banner480

Engin Altan Düzyatan hakkında çıkan haber ortalığı karıştırdı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitleyen dizi Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan hakkında sosyal medyada yayılan tweet ortalığı karıştırdı.

Engin Altan Düzyatan hakkında çıkan haber ortalığı karıştırdı

Sosyal medya üzerinde yayılan ve hemen hemen her gün bir ya da birden fazla ünlünün öldüğü haberleri yayılmaya devam ediyor. Bugün bu haberlere bir yenisi daha eklendi ve ekranların fenomen dizisi 'Diriliş Ertuğrul'un oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın ‘trafik kazası geçirip öldüğü’ haberleri ileri sürüldü. Başarılı oyuncu, hızla yayılan bu gereksiz dedikoduya yine sosyal medya hesabından cevap verdi.

Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar, geçtiğimiz günlerde İtalya'nın Capri Adası'na tatile gitmişti. Ünlü çift hakkında çirkin bir iddia ortaya atıldı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, ünlü oyuncunun trafik kazası geçirip hayatını kaybettiğini iddia bir anda yayılmaya başladı ve ortalık kısa sürede karıştı. Haberi duyan sevenleri ise birden panik oldu."DUYDUĞUMA GÖRE ÖLMÜŞÜM" TWEETİ

Çıkan haberlerin hızla yayıldığını duyan Engin Altan Düzyatan, Twitter hesabından, gülücük ikonu ile birlikte "Duyduğuma göre ölmüşüm" paylaşımını yaparak, iyi olduğu haberini vermiş oldu.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482