Elçin Sangu ve İlker Kaleli birlikte sinema filmi mi çekiyor?

Star TV ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisindeki Defne karakteri ile yıldızı parlayan Elçin Sangu ve Poyraz Karayel dizisindeki Poyraz’ı canlandıran İlker Kaleli'nin aynı projede yer alacağı iddia ediliyor.

Elçin Sangu ve İlker Kaleli birlikte sinema filmi mi çekiyor?

İki sezon boyunca devam eden ve her bölümü büyük bir merakla beklenen "Kiralık Aşk" dizisindeki Defne’yi canlandıran Elçin Sangu'nun yakın bir zamanda iki projeyle birden hayranlarının karşısına çıkacağı söyleniyor. Önce sinema filmi daha sonra da yeni bir dizi ile ekranlara çıkmaya hazırlanan Elçin Sangu, Limon Yapım'la anlaşarak "Kız Meselesi" adlı film için hazırlıklara devam ediyor.Başarılı senarist Murat Menteş'in senaryosunu yazdığı film yaz aylarında çekilecek. Elçin Sangu'nun bu filminde partnerinin kim olacağı ise büyük bir merak konusu oldu. Sangu'nun rol arkadaşı olarak "Poyraz Karayel" dizisiyle dikkatleri üzerine çeken İlker Kaleli'yle anlaşmak için çalışmalar yapıldığ gelen haberler arasında yer alıyor.


 
İlker Kaleli'nin dizisinin bitmesinin ardından, Ozan Açıktan'ın yönetmen olacağı "Tren" filminin iptal edildiği haberleri gelmişti. Elçin Sangu'nun filmden sonra ise Kanal D'nin iddialı bir dizisinde rol alacağı belirtiliyor. "Kiralık Aşk" dizisinin fanlarının Elçin Sangu'yla beraber yeni bir projede görmeyi çok istediği eski partneri Barış Arduç'un ise yeni sezonda Star TV'de ekrana gelecek dizisi öncesi bir sinema filmi çekmek için hazırlandığı ve yabancı ortaklı büyük bir şirketle anlaşma aşamasında olduğu konuşulan dedikodular arasında yer alıyor.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Defne
Defne - 1 yıl Önce

Baris arduc olsunn

SIRADAKİ HABER