Diriliş Ertuğrul ekibi Kuveyt yolculuğunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik etti

Resmi ziyaret amacıyla Kuveyt’e giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dönüş yolculuğunda kendisine eşlik eden misafirleri vardı. Erdoğan’a dönüş yolunda eşlik eden Diriliş Ertuğrul ekibi ve Cumhurbaşkanı yolculuk boyunca sohbet etti.

Diriliş Ertuğrul ekibi Kuveyt yolculuğunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak amacıyla Kuveyt'e ziyarete gittikten sonra orada havalimanının yeni terminal binasının temel atma törenine de katıldı.

Resmi ziyaret ve temel atma töreni sonrasında yurda dönen Cumhurbaşkanı, dönüş yolunda ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul dizisi ekibiyle bir araya gelerek sohbet etti.MUSTAFA VARANK PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanlığı Danışmanı olan Mustafa Varank tarafından sosyal medya hesabından yapılan fotoğraf paylaşımında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul'un senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ, oyuncu Engin Altan Düzyatan ile birlikte otururken görünüyorlar.Kuveyt gezisi dönüşünde Diriliş ekibinin de kendilerine eşlik ettiğini paylaşan Mustafa Varank, fenomen dizinin Kuveyt'te de büyük bir ilgi gördüğünü söyledi.    
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER