banner480

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Erhan Çelik'e övgü dolu sözler

TRT 1 spikeri Erhan Çelik'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan övgü dolu sözler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Erhan Çelik'e övgü dolu sözler

TRT 1 haber spikeri Erhan Çelik'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın taklidiyle övgü dolu sözler içeren bir video paylaşarak gerek Çelik'i gerekse tüm takipçileri kendine hayran bırakan Gökhan Aslan Erhan Çelik'ten tam not aldı. 

MUAZZAM TAKLİD

Gökhan Aslan sıkı bir Erdoğan takipçisi. Her hareketi ve mimikleriyle tıpkısı aynısı dedirten projeler ve yaptığı kısa videolarla takipçilerini kendine hayran bıraktırıyor. Son olarak TRT 1 haber spikeri Erhan Çelik'e Cumhurbaşkanı Erdoğan taklidiyle övgü dolu sözlerle kısa bir video çekip sosyal medya platformu olan Instagram'da Çelik'i de etiketleyerek paylaştı. 

"REYTİNGLERİN BOL OLSUN"

İşte Gökhan Aslan'ın Erhan Çelik'e yönelik sözleri:

"Yine Erhan Çelik sunumuyla TRT1'i takip ediyorum. Sadece diksiyonuyla, karizmasıyla değil, Hollanda polisinin atlarıyla ve itleriyle gurbetçi kardeşlerimize şiddet uygulamak suretiyle yaptığı olaylara seyirci kalmayıp, müdahale eden, vatan sevdası olan bir anchorman'den bahsediyorum. Seni seviyorum ve gönlümüze bir kez daha taht kurdun. Allah yar ve yardımcın olsun, reytingin bol olsun."

Bu paylaşımına hayran kalan Erhan Çelik de kendi hesabından videoyu, "Bu kadar mı benzetilir! Bravo vallahi" notuyla paylaştı.

İşte o paylaşım;

O VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482